• Dnes je: Pondelok 25. júna 2018 meniny má Tadeáš

Zarábaj 1085 EUR ako operátor výroby pri Bratislave Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Zarábaj 1085 EUR ako operátor výroby pri Bratislave

(Ponuka)
 • Zarbaj 1085 EUR ako opertor vroby pri Bratislave
Je čas na zmenu, je čas na novú prácu! Zamestnajte sa u výrobcu dielov pre prestížne automobilové značky Škoda, Porsche či Bentley v Lozorne. Ubytovanie vám zabezpečíme zadarmo, dopravu do práce máte tiež zdarma a môžete sa tešiť aj na množstvo bonusov. Čo bude vašou prácou? - nakladanie, vykladanie pripravených komponentov (predný, zadný nárazník) - manuálna práca pre zdatných mužov - ženy s dobrým zrakom pracujú v lakovni, kde kontrolujú komponenty Čo vám ponúkame? - atraktívny plat až 1 085€ - ubytovanie ZADARMO - doprava do práce a späť ZADARMO - dochádzkový a výkonnostný bonus - možnosť práce nadčas - základnú zložku mzdy 728€ (v skúšobnej dobe 677€) - príplatky za prácu nadčas - príplatky za prácu na nočnej, cez víkend či sviatok - možnosť výberu záloh pred prvou výplatou - obedy za cenu 0,80€ v jedálni priamo vo fabrike (5 jedál na výber) - nástup možný ihneď - jednoduchá, stabilná práca Čo požadujeme? - prax vo výrobe - základné vzdelanie - dobrý zrak

Cena: 1085 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 02 208 395 00 Email:
Mesto:Lozorno Inzerát pridaný:13.06.2018
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • drba robotov - Trnava

  Údržba robotov - Trnava

  Ponúkame prácu pre údržbárov/elektromechanikov - živnostníkov, prípadne na dohodu. Ide o údržbu robotov (KUKA, FANUK, ABB) v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Vý . . .
 • Prca vo Franczsku

  Práca vo Francúzsku

  Hovoríte po francúzsky? Mate záujem pracovať vo Francúzsku v strojárstve? Tak hľadáme práve vás. Spoločnosť INTERWORK hľadá samostatných, schopných, zručných a zodpovedn . . .
 • Pracovn ponuky v Raksku

  Pracovné ponuky v Rakúsku

  Práca v Rakúsku s odchodom po prihlásený v apríli. Ide o zber a balenie špargle a jahôd v okolí Linzu a Grazu. Ďalej ponúkame prácu na TPP na balenie mäsových výrobkov do Modli . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Zarábaj v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Zarábaj v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!