• Dnes je: Pondelok 25. júna 2018 meniny má Tadeáš

Vlhký dom Vyriešime ! Lacno ! Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Vlhký dom Vyriešime ! Lacno !

(Ponuka)
 • Vlhk dom  Vyrieime ! Lacno !
 • Vlhk dom  Vyrieime ! Lacno !
Máte vlhký dom ? Vlhkosť v dome , chate vyriešime lacno a rýchlo. Pracujeme v celom regióne : Bratislava , západné a stredné a východné Slovensko. Realizujeme uvedené činnosti : odstránenie vlhkosti v domoch formou podrezania múrov , injektáž muriva , drenáže , aplikácie špeciálnych odvetrávacích omietok , chemické ošetrenie muriva a špeciálnych náterov proti vlhkosti , hydroizolácie striech , domov , stavieb , aplikácia sanačných omietok , kompletné alebo čiastočné rekonštrukcie starých domov a bytov , stavbu domov ,frézovanie a vložkovanie komínov a tradičné interiérové aj exteriérové stavebné práce : stavba plotov , pokladanie zámkovej dlažby , búracie práce , montáž sadrokartónu , maľovanie bytov a iné. Pracujeme lacno a na celom západnom a strednom a východnom Slovensku : Bratislava , Trnava , Nitra , Trenčín , Zvolen , Banská Bystrica , Komárno , Levice , Martin , Dunajská Streda ,Prievidza , Žilina a iné okresy. Nízke ceny!www.stavebneprace.net

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0949535503 Email: stavby2@centrum.sk
Mesto:Modra Inzerát pridaný:7.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Vlhk dom  Vyrieime ! Lacno !

  Vlhký dom Vyriešime ! Lacno !

  Máte vlhký dom ? Vlhkosť v dome , chate vyriešime lacno a rýchlo. Pracujeme v celom regióne : Bratislava , západné a stredné a východné Slovensko. Realizujeme uvedené činnosti . . .
 • Ponkam radne overen aj neoveren preklady

  Ponúkam úradne overené aj neoverené preklady

  Ponúkam úradne overené aj neoverené preklady z/do anglického jazyka, aj ďalších jazykov, korektúry, kvalitne, profesionálne, expresne. Viac na stranke "kvalitny-preklad.sk" . . .
 • Piky od skromnch osb Ponuka rchleho piky

  Pôžičky od súkromných osôb Ponuka rýchleho pôžičky

  Sme ochotní pomôcť všetkým tým, vo finančnej núdzi. Dávame niekoľko typov pôžičiek a to: * Hypotéky, * úvery rezidentom v Rakúsku a Nemecku * Pripravený na prevzatie, * . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Vlhký dom v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Vlhký dom v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!