• Dnes je: Nedeľa 03. marca 2024 meniny má Bohumil(a)

Virtuálne sídlo Bratislava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Virtuálne sídlo Bratislava

(Ponuka)
 • Virtulne sdlo Bratislava
Živnosť je forma podnikania, ktorá je v mnohých krajinách populárna a umožňuje jednotlivcom a malým podnikateľom legálne vykonávať svoju činnosť. Táto forma podnikania je všeobecne považovaná za jednoduchšiu a menej byrokratickú v porovnaní s inými formami, ako sú spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.) alebo akciové spoločnosti. Radi Vám na Vaše otázky odpovieme na tel.čísle – 0940983322- Bc. Dávid Majcher 0905465160 – Ing. Marek Novák https://www.virtualnesidlo-kosice.sk/ Virtuálne sídlo je adresa, ktorú môže firma použiť na oficiálne účely, ak nemá fyzickú kanceláriu na určitom mieste. Toto je užitočné pre podnikateľov, ktorí možno pracujú z domova alebo majú iné dôvody, prečo nepotrebujú tradičnú kanceláriu. Virtuálne sídlo môže slúžiť ako oficiálna adresa pre komunikáciu s verejnosťou, vládnymi orgánmi a inými inštitúciami. Je dôležité si uvedomiť, že pravidlá a možnosti ohľadom živnosti a virtuálneho sídla sa môžu líšiť v závislosti od krajiny a právnych predpisov, ktoré tam platia. Preto je vždy vhodné poradiť sa s miestnymi právnymi odborníkmi alebo úradmi, ak máte konkrétne otázky alebo potreby v tejto oblasti.

Cena: 3 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0940983322 Email: info@bavirtualnesidlo.sk
Mesto:Košice Inzerát pridaný:12.02.2024
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Potrebuje rchlo peniaze

  Potrebuješ rýchlo peniaze

  Najnovšia ponuka úverov pre zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov a opatrovateľky v zahraničí. Až 100000 Eur bez ručenia. Všetko vybavíte online. Peniaze na účte do 24h. Plat . . .
 • Pozicka rychla a seriozna.

  Pozicka rychla a seriozna. 

  Dobrý den, ponúkame financovanie a investície bez overenia podkladov bez osvedcenia o príjmoch as minimálnymi formalitami. Špecializujeme sa na súkromné ?? pôžicky už 12 rokov . . .
 • Virtulne sdlo Koice

  Virtuálne sídlo Košice

  Virtuálne sídlo (alebo tiež známe ako virtuálna adresa alebo virtuálna kancelária) je služba poskytovaná firmami alebo poskytovateľmi služieb, ktorá umožňuje organizácii použ . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Virtuálne sídlo v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Virtuálne sídlo v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes