• Dnes je: Nedeľa 24. októbra 2021 meniny má Kvetoslava

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Prenájom garzónky v širšiom centre mesta BA, na Osadnej ulici. Byt je 100m od Trnavského myta, OP CENTRAL, OC VIVO. Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Realitná kancelária Realadr s.r.o. Prenájom garzónky v širšiom centre mesta BA, na Osadnej ulici. Byt je 100m od Trnavského myta, OP CENTRAL, OC VIVO.

(Ponuka)
  • Realitn kancelria Realadr s.r.o. Prenjom garznky v iriom centre mesta BA, na Osadnej ulici. Byt je 100m od Trnavskho myta, OP CENTRAL, OC VIVO.
  • Realitn kancelria Realadr s.r.o. Prenjom garznky v iriom centre mesta BA, na Osadnej ulici. Byt je 100m od Trnavskho myta, OP CENTRAL, OC VIVO.
Realitná kancelária Realadr s.r.o. Prenájom garzónky v širšiom centre mesta BA, na Osadnej ulici. Byt je 100m od Trnavského myta, OP CENTRAL, OC VIVO. Byt je otočený do dvora, klimatizácia, 18m2. Byt je kompletne zariadený, vhodné pre 1 osobu resp pár. , bez zvierat. Cena 350 eur + energie 50 eur. Spolu 400 eur. + internet k cene. Byt je voľný ihneď. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, alebo cez whatsapp, Viber na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385 Cena je udaná vrátane energii, pripočítava sa depozit a odmena.

Cena: 400 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk +421911495385 Email: realadr@realadr.sk
Mesto:Bratislava III Inzerát pridaný:16.09.2021
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: reality nehnutelnosti

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Realitná kancelária v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Realitná kancelária v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes