• Dnes je: Pondelok 29. novembra 2021 meniny má Vratko

Prebaľovací batoh Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Prebaľovací batoh

(Ponuka)
 • Prebaovac batoh
 • Prebaovac batoh
Praktický pomocník na kočík s veľkým úložným priestorom a množstvom praktických vreciek a priehradiek. -vrecko proti krádeži - toto vrecko je možné otvoriť jedine pokiaľ si batoh zložíte a tak chráni vaše osobné veci pred krádežou napríklad vo veľkom davu, toto vrecko vedie priamo k veciam, ktoré sú v spodnej časti batohu a obsahuje ešte jednu kapsu na zips, ktorá je z materiálu, ktorý neprepustí vodu a tak v nej môžete nosiť dôležité doklady alebo peniaze. Budú dokonale chránené pred navlhčením a tiež pred odcudzením. - vrecko na pravej strane batohu slúžia na vlhčené obrúsky, ktoré budete mať vždy po ruke. Stačí roztvoriť a vyťahovať jeden po druhom podľa potreby - vrecko na ľavej strane je spevnená gumičkou a tak vám z nej nič nevypadne, ľahko udrží napríklad dáždnik alebo väčšiu fľašu - otváranie batohu je spevnené kovovou konštrukciou, vďaka ktorej je veľmi prehľadný - vnútorný hlavný priestor obsahuje ešte jednu menšie vrecko na zips v hornej časti batohu, štyri otvorené vrecká po oboch stranách - predné vrecko na zips obsahuje 3 miesta na fľaše, ktoré sú odizolované a tak udrží fľaštičku dlhšie teplú - otvorená sieťkové vrecko napríklad na sušienky alebo vreckovky http://www.facebook.com/marketplace/item/215362663338675/

Cena: 22 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 420773518618 Email: hinzovakaterina@gmail.com
Mesto:Celá SR Inzerát pridaný:23.11.2020
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: detske potreby

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Autka z filmu Disney Pixar Aut.

  Autíčka z filmu Disney Pixar Autá.

  Predám autíčka z filmu Disney Pixar Autá. Výber zo 14 rôznych druhov, nové, funkčné, pohyblivé, samostatne balené, dĺžka cca 5-6 cm. Pekný darček pre deti, príp. zberateľov. . . .
 • Svieky na krst - prv svt prijmanie

  Sviečky na krst - prvé sväté prijímanie

  Sviečka na krst s menom vášho bábätka,ručne maľovaná s tlačeným obrázkom,,alebo s fotografiou vášho bábätka ,výška 30cm. Ku každej sviečke je možné vyhotoviť košie . . .
 • Koieky na krst - svieky

  Košieľky na krst - sviečky

  Košielka na krst (s dlhým rukávom ) +sviečka 30cm ,s fotografiou vášho bábätka S vypísaním mena dieťatka,datumu narodenia krstu Kosieľka 18eur,sviečka 7eur pozadie fotogr . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Prebauovací batoh v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Prebauovací batoh v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes