• Dnes je: Pondelok 29. novembra 2021 meniny má Vratko

Ponúkam prácu v Holandsku Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Ponúkam prácu v Holandsku

(Ponuka)
 • Ponkam prcu v Holandsku
Ponúkame pracovné miesto pre opatrovateľky, opatrovateľov, zdravotné asistentky, zdravotné sestry: https://atena.sk/sk/family/opatrovatelka-holandsko-1742-eur-nl7761 Nástupný plat: 3483 €/za turnus + do 300€ doprava bonus Miesto výkonu práce: Holandsko, Mesto: Sint-Michielsgestel Opatrovaná osoba: žena, - starecká demencia, - mobilny, Ubytovanie: dom Samostatná izba k dispozícii: Áno Internet k dispozícii: Áno Neplatíte žiadne poplatky. Pracujete na slovenskú pracovnú zmluvu - máte nárok na dovolenku, PN, daňový bonus na dieťa, odvádzame za Vás odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne.

Cena: 3483 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0918 856 701 Email: monika.hegedusova@atena.org
Inzerát pridaný:3.09.2021
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Ponkam prcu v Holandsku

  Ponúkam prácu v Holandsku

  Ponúkame pracovné miesto pre opatrovateľky, opatrovateľov, zdravotné asistentky, zdravotné sestry: https://atena.sk/sk/family/opatrovatelka-holandsko-1 742-eur-nl7761 Nástupný plat . . .
 • Opertor vroby

  Operátor výroby

  PRÁCA PRE MUŽOV A ŽENY S PLATOM 788 EUR + PRÍPLATY A UBYTOVANÍM. MIESTO PRÁCE: Lozorno (pri Malackách). ZÁLOHY po 3 odpracovaných dňoch 2-krát týždenne. STRAVOVANIE v závod . . .
 • Opertor strojov a zariaden

  Operátor strojov a zariadení

  Ponúkam prácu pre operátora strojov a zariadení v strojárskej výrobe v Žiari nad Hronom. Plat je od 1100 € mesačne. Zálohy po 3 odpracovaných zmenách 2-krát týždenne. Pracuj . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Ponúkam prácu v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Ponúkam prácu v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes