• Dnes je: Pondelok 29. novembra 2021 meniny má Vratko

Ponuka práce Copywriter-Editor Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Ponuka práce Copywriter-Editor

(Ponuka)
 • Ponuka prce Copywriter-Editor
Staňte sa naším redaktorom obsahu! Do nášho mladého tímu hľadáme ďalšieho kolegu. Máte v rukách kreatívne nápady na obsah a češtinu ? Je pre vás copywriting prácou snov a baví vás? Ak ste odpovedali áno, pridajte sa k nášmu tímu redaktorov na www.atlaso.cz Čo budete robiť s nami? - Vytvárajte články a správy, ktoré zaujmú a prinesú čitateľovi úžitok. - Úprava a pridávanie textu na naše webové stránky a stránky sociálnych médií - Pridávanie a úprava obsahu na našej webovej stránke - Vytvorte pútavé a chytľavé témy, ktoré majú náboj. Ako vás vidíme? - Dokážete vytvoriť kvalitný text, ktorý v čitateľovi vyvolá emócie - Vaša znalosť českého jazyka je jedným slovom perfektná - Máte aspoň základné znalosti a povedomie o funkciách SEO a skúsenosti s prácou v redakčnom systéme - Dokončené min. Stredoškolské vzdelávanie Ak vás naša ponuka zaujala a chcete písať pre http://www.atlaso.cz/, pošlite nám svoj životopis. Pridajte sa k nám!

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 420735504140 Email: redakce@atlaso.cz
Mesto:Celá SR Inzerát pridaný:28.06.2021
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Opertor strojov a zariaden

  Operátor strojov a zariadení

  Dobrý deň, ponúkam prácu pre operátora strojov a zariadení v strojárskej výrobe v Žiari nad Hronom. Plat je od 1100 € mesačne. Zálohy po 3 odpracovaných zmenách 2-krát týžd . . .
 • Ponkam prcu v Nemecku

  Ponúkam prácu v Nemecku

  Ponúkame pracovné miesto pre opatrovateľky, opatrovateľov, zdravotné asistentky, zdravotné sestry: Nástupný plat: 3520 €/za turnus + do 300€ doprava bonus Miesto výkonu práce . . .
 • Opatrovanie v Nemecku

  Opatrovanie v Nemecku

  Sme personálna agentúra ATENA a ponúkame pre Vás prácu: Ponúkame pracovné miesto pre opatrovateľky, opatrovateľov, zdravotné asistentky, zdravotné sestry: Nástupný plat : 17 . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Ponuka práce v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Ponuka práce v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes