• Dnes je: Pondelok 05. decembra 2022 meniny má Oto

Odvoz stavebnej sute a vybúranie kúpeľne Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Odvoz stavebnej sute a vybúranie kúpeľne

(Ponuka)
 • Odvoz stavebnej sute a vybranie kpene
Ponúkame Vám odvoz stavebnej sute pri rekonštrukcii, pri prerábke a po prerábke domu, bytu a nehnuteľnosti, odvoz vzniknutého odpadu pri kúpe a predaji nehnuteľnosti, odvoz sute pri prerábke kuchyne, kúpeľne atď. V prípade záujmu zabezpečujeme taktiež všetky búracie práce spojené s rekonštrukciou (vybúranie bytového jadra, vybúranie kúpeľne, obíjanie starej dlažby, osekávanie kachličiek a obkladov, obíjanie omietky zo stien a stropov, búranie podlahy). Všetky služby poskytujeme bez príplatku za poschodie a bez príplatku bez výťahu. Odvoz odpadu je možný aj v malom množstve, t.j. odvážame jednotlivé kusy nábytku. Všetok obalový materiál zabezpečujeme bezplatne. Všetky upratovacie služby po odvoze odpadu sú samozrejmosťou.

Cena: 0 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0902505222 Email: vypratavanie@azet.sk
Mesto:Malacky Inzerát pridaný:27.01.2022
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Odvoz sue, stavebnho odpadu Koice.

  Odvoz suťe, stavebného odpadu Košice.

  Ponúkam kontajner o objeme -5m3,-6m3,-7m3.-8m3.váha-do 9ton Otváracie pre ľahkú ručnú nakládku. Odvoz a likvidácia odpadu. 1.Stavebná súť -betón, tehla, dlažby, krytina, s . . .
 • tovnctvo

  Účtovníctvo

  Spoločnosť 8888 s.r.o. Vám ponúka vedenie účtovníctva pre živnostníkov a obchodné spoločnosti ( s.r.o., a.s. a iné ) občianske združenia a iné právnické osoby. Viac na naše . . .
 • Buildcorp - Jadrov vtanie a rezanie betnu

  Buildcorp - Jadrové vŕtanie a rezanie betónu

  Spoločnosť Buildcorp ponúka služby Vŕtania a rezania diamantovou technológiou. V ponuke sú aj služby ako podrezávanie muriva či búracie práce. Prezrite si cenník našich slu . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Odvoz stavebnej v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Odvoz stavebnej v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes