• Dnes je: Pondelok 18. októbra 2021 meniny má Lukáš

NOVINKA BAZÉNOVÝ DEZINFIKÁTOR - IONIZER Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

NOVINKA BAZÉNOVÝ DEZINFIKÁTOR - IONIZER

(Ponuka)
 • NOVINKA BAZNOV DEZINFIKTOR - IONIZER
 • NOVINKA BAZNOV DEZINFIKTOR - IONIZER
NOVINKA BAZÉNOVÝ DEZINFIKÁTOR - IONIZER Jedná sa o bazénový dezinfikátor - ionizer. Pracuje to na báze ionizácie medi. Zdravá dezinfekcia vody bez chemikálii a chlóru. Už žiadny chlor! Veľmi vhodné do každého bazéna , hlavne kde to používajú deti. Oproti konkurencii výhoda v tom , že nepotrebuje externé sieťové napájanie , ale má vlastný solárny zdroj, nepotrebujete ani baterky ani kábel. Žiadna inštalácia ! Môže voľne plávať na hladine , ako predtým ste používali plaváky na chlórové tablety. Je absolútne bezpečný a údržbu zvládne aj dieťa. Raz za čas treba vyčistiť medenú anódu. ( čas, podľa tvrdosti vody) Je súčasťou balenia a aj tester vody. Patentované a certifikované, spoľahlivé! Vyskúšané v našom bazéne v sezóne 2020. Rýchla návratnosť k alternatíve chemických , chlórových tabliet. Hlavná výhoda zdravá , neškodná dezinfekcia vody na ľudský organizmus. Životnosť do 10 rokov. Výmena medenej anódy , závislá od tvrdosti vody, 4-5 rokov. Viac info na : www.bazeny-prislusenstvo.sk https://solarnekolektory-trubicovekolektory.sk/novinky-a-akcie/

Cena: 88 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0911747270 Email: cakajfezoj@gmail.com
Mesto:OPOJ Inzerát pridaný:18.05.2021
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sport hobby

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Hip thrust

  Hip thrust

  Hip Thrust. Nakládací fitness stroj na brutální trénink zadku. Doprava + instalace po celé ČR i SK. Pro více info volejte, pište kdykoliv. . . .
 • piky Gaynor Minden (5 prov)

  Špičky Gaynor Minden (5 párov)

  Ponúkam (profesionálne) baletné špičky Gaynor Minden vhodné aj pre začiatočníkov. Sú úplne nové, ešte nerozbalené. V prípade väčšieho záujmu mám k dispozícii až 5 páro . . .
 • Nakladacie inky 2x10 kg

  Nakladacie činky 2x10 kg

  Predám úplne nové nakladacie činky 2x10 kg zabalené v originál krabici, kúpené 7.4.2021. Dôvod predaja je nevhodný dar. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel. č. 0950 323 606 . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať NOVINKA v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať NOVINKA v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes