• Dnes je: Nedeľa 25. júla 2021 meniny má Jakub

MOJRA.SK online psychologická poradňa Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

MOJRA.SK online psychologická poradňa

(Ponuka)
 • MOJRA.SK online psychologick porada
Pomôžeme vám s riešením vašich problémov z pohodlia vášho domova formou hovoru prostredníctvom Skype,Viber, WhatsApp,telefónu alebo emailom. Nemusíte nikam cestovať, stačí mať k dispozícii funkčný telefón alebo pripojenie na internet. -Online psychologické poradenstvo pre jednotlivcov, partnerov i celé rodiny. -30 skúsených psychológov -Široká škála služieb od podpornej psychoterapie, psychodiagnostiky, formovania osobnosti, posilnenia psychickej odolnosti (problémy súvisiace so stresom, strachom, panikou, depresiou, úzkosťou...), zvládania sociálnej fóbie, riešenia výchovných,partnerských, pracovných a ďalších individuálnych problémov. -100% diskrétnosť a anonymita -Krátka objednávacia doba (reálne do hodiny, niekedy i do 15 minút). Psychológovia su dostupní od PO do NE i v poludňajších/ vo večerných hodinách. -Konzultácie v českom,slovenskom, poľskom, nemeckom, anglickom, francúzskom a španielskom jazyku. Objednať konzultáciu si môžete na našej stránke www.mojra.sk

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk +420731226690 Email: poradna@mojra.sk
Mesto:Bratislava Inzerát pridaný:28.05.2021
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: rozne

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • drba a istenie pozemkov a zhrad

  Údržba a čistenie pozemkov a záhrad

  Ponukame Vám naše služby v oblasti cistenia a udrzby obecnych a firemnych pozemkov a zahrad,vinic.Vysekavanie vysokého aj nizkeho travnateho porastu,terenna uprava pozemkov,zahrad, vy . . .
 • MOJRA.SK online psychologick porada

  MOJRA.SK online psychologická poradňa

  Pomôžeme vám s riešením vašich problémov z pohodlia vášho domova formou hovoru prostredníctvom Skype,Viber, WhatsApp,telefónu alebo emailom. Nemusíte nikam cestovať, stačí ma . . .
 • Vkup tvrdokovu Vkup tk pltkov Vkup zliatin

  Výkup tvrdokovu Výkup tk plátkov Výkup zliatin

  Výkup tvrdokovu, výkup hss ocele, výkup zliatin vykupujeme tvrdokov, hss ocel, nikel, cobalt, titan, inconel, wolfram, molybden, niob, vanad a rôzne iné zliatiny. http://www.tvrdokov.sk . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať MOJRASK online v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať MOJRASK online v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes