• Dnes je: Sobota 25. septembra 2021 meniny má Vladislav

Karmické čistenie negácií a blokov-na dial´ku Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Karmické čistenie negácií a blokov-na dial´ku

(Ponuka)
 • Karmick istenie negci a blokov-na dialku
 • Karmick istenie negci a blokov-na dialku
ponúkam karmickou očistu pamäti duše, aury a DNA, procesy na diaľku s Karuna-ki liečbou, Kchuei čistením duše + SRT očistou + texty + pracovnými videámi - 7 dňový proces očisty-denne / 98,68 Eur - 21 dňový proces očisty duše / 217,09 Eur+ kontrolné rozpis potom do mejla - 21 dňový základný karmická očista negáciou a blokov duše / 189,46 Eur+ kontrolné rozpis potom do Mejla - 30 dňový proces intenzívnej karmické očisty ťažkých negáciou, blokov aj kliatieb / 592,07 Eur / Tento proces-možné hradiť aj na 2-3 splátky, po dohode, proces je 10 dní dennej očisty, potom 3x týždenne + texty + prac.videa + očista Kchuei + Karuna-ki liečba + záverečný rozpis nakoľko ste prečistenie-do Mejla / (U 21+30 denných procesov je aj záverečný kontrolná rozpis o priebehu a na koľko ste prečistenie-do mejla) Objednáte len cez mejl, alebo cez web: karmicka-ocista.717.cz

Cena: 99 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: genea1@email.cz
Mesto:Bratislava Inzerát pridaný:13.06.2021
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: rozne

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Koloidn striebro NANOMEDIX 10 a 20ppm - 300ml

  Koloidné striebro NANOMEDIX 10 a 20ppm - 300ml

  Ponukame koloidne striebro Nanomedix , ktore je najvyssej kvality vyrobene z 99.999% cisteho striebra. Koloidne striebro 10ppm.....6.50 € Koloidne striebro 20ppm.....8.50 €. V ponuke . . .
 • Predme pristresok

  Predáme pristresok

  Predáme drevené prekrytie terasy5x3,1m strecha je z lexanu s uv filtrom bez zábradlí a podlahy. Treba prísť rozobrať . . .
 • Nramky z bieleho zlata KORAI

  Náramky z bieleho zlata KORAI

  Náramky z bieleho zlata v internetovom zlatníctve KORAI. Dámske a pánske náramky najvyššej kvality zo 14 karátového bieleho zlata v rôznych dĺžok, vzoroch a šírkach za bezkonku . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Karmické čistenie v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Karmické čistenie v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes