• Dnes je: Piatok 20. júla 2018 meniny má Iľja, Eliáš

Hľadáme operátorov-ky výroby- Lozorno Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Hľadáme operátorov-ky výroby- Lozorno

(Ponuka)
Pracovná náplň: Výroba strešných okien pre automobilový priemysel Vykonávanie montážnych a demontážnych prác Vykonávanie manipulačných prác Drobná manuálna práca Kompletizácia Platové podmienky: 900 – 950 € brutto Ubytovanie zabezpečené- príspevok na ubytovanie 110 € Pracovný čas: štvorzmenný pracovný režim, 8 hodinový pracovný čas Stravné lístky v hodnote 3,40 Kontakt: +421 908 723 867 E-mail: marcela.hegedusova@atena.sk

Cena: 950 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0908723867 Email: marcela.hegedusova@atena.sk
Mesto:Košice Inzerát pridaný:13.09.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

  • fkuchr-kuchr - NRSKO (mzda od 3000 Eur v hrubom)

    Šéfkuchár-kuchár - NÓRSKO (mzda od 3000 Eur v hrubom)

    Hľadáme skúsených šéfkuchárov na pracovne pozície v Nórsku. Požadujeme vyučenie v odbore kuchár, prax, dobrú znalosť anglického jazyka. Skúsenosti zo zahraničia, najmä zo . . .
  • Tesr- Holandsko-Nemecko (2300-netto-mesiac)

    Tesár- Holandsko-Nemecko (2300€-netto-mesiac)

    Máte skúsenosti ako tesár- šalovač alebo ako drevo tesár, tak hľadáme práve Vás. Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Holandsku alebo Nemecku pre veľké firmy. Zmluva je . . .
  • Opatrovateka, zdravotna sestra

    Opatrovateľka, zdravotna sestra

    Sme personalna agentura Atena a ponúkame prácu pre opatrovateľky,opatrovatelov, zdravotne asistentky , zdravotné sestry do Rakúska, Nemecka, Anglicka ... Plat do 2800 eur. Podmienkou je . . .

Náš tipy:
Skúste hľadať Huadáme operátorovky v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Huadáme operátorovky v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!