• Dnes je: Pondelok 18. októbra 2021 meniny má Lukáš

Drobné murárske práce Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Drobné murárske práce

(Ponuka)
 • Drobn murrske prce
 • Drobn murrske prce
Vykonávame drobné stavebné práce a drobné murárske práce Bratislava a okres Senec , Pezinok a Dunajská Streda . Búracie práce priečky tehla aj panel , Odstránenie starý obklad , dlažba , omietka , sanita , Vynosenie a odvoz sute. Rekonštrukcia wc , bytového jadra a kúpelne, Omietka , sieťkovanie a maľovanie izby . Práce manžela na hodinu a hodinového manžela. Zámková dlažba obkladačské práce ako aj pokládka kameňa a tehlového obkladu , kamenný koberec a iné práce. Výkopové práce mini bagrom , Búracie práce mini bagrom , Ručné výkopové práce , Stavba plotov , múrov , izolácie stavieb proti zemnej vlhkosti : injektáž domov a múrov , Sanačná omietka , Podrezanie domu ako aj rekonštrukcia domu a rekonštrukcie bytu kompletne na kľúč. www.murarskeprace.net

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0902141477 Email: murar@post.sk
Mesto:bratislava Inzerát pridaný:30.05.2020
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Web strnky - najlacnejie

  Web stránky - najlacnejšie

  Spoločnosť TALBOT s.r.o. Vám ponúka najlacnejšie web stránky od 1,25 na mesiac. Najlacnejšia subdoména s koncovkou 8888.sk, nemusíte si platiť drahé domény ( doména 8888.sk je . . .
 • Tepovanie, istenie koenej sedaky a upratovanie

  Tepovanie, čistenie koženej sedačky a upratovanie

  Ponúkame UPRATOVACIE SLUŽBY ako tepovanie, čistenie kože s impregnáciou, umývanie okien a upratovanie v Bratislave a okolí. Sme mladý veselý kolektív a radi sa popasujeme aj s Va . . .
 • Konene rieenie pre vetkch - aj exekcie.

  Konečne riešenie pre všetkých - aj exekúcie.

  Stále sa trápite, ako to zvládnete splácať? Same upomienky, veľké dlžoby? Neviete či máte splácať najskôr bankové alebo nebankové úvery? Alebo účty? Hrozí Vám exekúciu, . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Drobné murárske v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Drobné murárske v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes