• Dnes je: Štvrtok 21. októbra 2021 meniny má Uršuľa

Betónová žumpa, nádrže na vodu, požiarne nádrže Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Betónová žumpa, nádrže na vodu, požiarne nádrže

(Ponuka)
 • Betnov umpa, ndre na vodu, poiarne ndre
 • Betnov umpa, ndre na vodu, poiarne ndre
Betónová žumpa priamo od výrobcu! Rýchly dovoz po celom území Slovenska, nádrže máme skladom. Žumpy, šachty a pivnice sú s certifikátmi, Uloženie do jamy grátis, viac detailov na webe www.betonovezumpy.net alebo nás kontaktujte na tel. 0907 128 498 Ponúkame kvalitné železobetónové žumpy vyrobené z vibrovaného železobetónu. Nádrž je vyrábaná hore dnom, v certifikovaných formách, ktoré vibrujú žumpy automaticky. Žumpa je dodávaná už vrátane vrchnej krycej dosky, komína s poklopom. Ponúkame najvýhodnejšie ceny na trhu, ohľadne detailov nás neváhajte kontaktovať od pondelka do soboty. Slovenský profesionálny predajný tím je Vám vždy ochotne k dispozícii. Vyloženie do jamy a montáž zdarma! Naše dodacie lehoty dodržiavame, nestane sa Vám, že nádrž nepríde včas. Na žumpy je 6 ročná záruka priamo od výrobcu. Ponúkame aj: betónová vodomerná šachta, betónová pivnica, betónová nádrž na dažďovú vodu, betónová požiarna nádrž. K nádrži je dodávaný aj certifikát ku kolaudácii. Ponuka: 2m3 žumpa, 3m3 žumpa, 4m3 žumpa, 5m3 žumpa, 6m3 žumpa, 7m3 žumpa, 8m3 žumpa, 9m3 žumpa, 10m3 žumpa, 12m3 žumpa, 14m3 žumpa, 15m3 žumpa, 20m3 žumpa, veľkokapacitné nádrže. Dvojkomorové žumpy o objeme 7m3, 8m3, 10m3, 12m3, 14m3, trojkomorová monolitická žumpa 12m3. V ponuke sú aj betónové pivnice a autokanály. Prepájame viacero žúmp medzi sebou, tým vznikne veľkoobjemová nádrž. Ponúkame aj dodatočné prvky ako je liatinový poklop, prejazdová doska pre osobné automobily, prejazdová doska pre nákladné automobily, senzor merania hladiny. Realizujeme aj veľké zákazky pre developerov a stavebné firmy, ohľadne individuálnej cenovej ponuky nás určite kontaktujte. Máme krátke dodacie doby- do 1-3 pracovných dní od objednania. Vyrábame a realizujeme rozvoz po celom území Slovenska- Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj, Prešovský kraj, Nitriansky kraj, Trnavský kraj. Kontaktujte nás na tel. čísle 0907 128 498 viac detailov na webe www.betonovezumpy.net

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0907128498 Email: betonovezumpy@interia.pl
Mesto:CELÉ SLOVENSKO Inzerát pridaný:24.04.2021
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: rozne

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • predaj bio vrobky

  predaj bio výrobky

  Ponúkam kvalitne prírodné produkty od firmy OKG .S úsmevom je život lepši. . . .
 • Solrne LED svetlo tulipn

  Solárne LED svetlo tulipán

  Ozdobte si svoju záhradku alebo okolie svojho domu parádnym dekoratívnym solárnym LED svetlom v tvare tulipánu. Svetlo sa automaticky rozsvieti pri zotmení. Funguje na najlacnejší zd . . .
 • Poukaz na kurz varenia Chefparade

  Poukaz na kurz varenia Chefparade

  Ponúkam na predaj Poukaz na kurz varenia od spoločnosti Chefparade v hodnote 89 EUR. Poukaz je možné využiť na všetky kurzy varenia v danej cene uverejnené na stránke chefparade . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Betónová žumpa v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Betónová žumpa v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes