• Dnes je: Pondelok 18. októbra 2021 meniny má Lukáš

Bazalka posvätna - Tulsi tinktura 30ml Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Bazalka posvätna - Tulsi tinktura 30ml

(Ponuka)
 • Bazalka posvtna - Tulsi tinktura 30ml
Tulsi (kráľovná bylín) elixír zdravia, je jednou z najposvätnejších a najobľúbenejších bylín medzi mnohými hojivými a liečivými bylinami Orientu. Tulsi, ktorá je uznávaná ako všeobecný posilňujúci a vitalizačný prostriedok čiže "elixír života", je už po dlhý čas tradične používaná pre liečbu širokého spektra porúch vrátane chorôb dutiny ústnej a krku, pľúc, srdca, krvi, pečene, obličiek a zažívacieho traktu, dýchacieho ústrojenstva, metabolizmu a nervového systému. Tulsi sa bežne používa na liečbu kašľa, chrípky a prechladnutia, bolesti hlavy a uší, reumatizmu a artritídy, malárie, pri vysokých teplotách, alergických reakciách a rôznych kožných chorobách, pre zníženie toxických účinkov rôznych jedov, vrátane prípadov bodnutie hmyzom alebo uštipnutie hadom a pre vypudenie črevných parazitov, proti hmyzu a na vyčistenie vzduchu .... Balenie: 30ml

Cena: 5 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: obchod@vase-zdravie.sk
Inzerát pridaný:1.07.2020
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: rozne

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Domce zavraniny

  Domáce zaváraniny

  Ponúkam na predaj domáce zaváraniny, ovocie, zelenina, hríby. tel 0949620017 Viac na stránke https://www.facebook.com/domacezavaraniny . . .
 • Plastov skrue

  Plastové skruže

  Predávame plastové skruže. Rozmer vyrobíme podľa požiadavky. Sú vyrobené z kvalitného polypropylénu, hr. 8mm, hygienicky certifikovaného pre styk s pitnou vodou, . . .
 • Poukaz na kurz varenia Chefparade

  Poukaz na kurz varenia Chefparade

  Ponúkam na predaj Poukaz na kurz varenia od spoločnosti Chefparade v hodnote 89 EUR. Poukaz je možné využiť na všetky kurzy varenia v danej cene uverejnené na stránke chefparade . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Bazalka posvätna v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Bazalka posvätna v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!

Odporúčame: Horoskop na dnes