• Dnes je: Piatok 23. februára 2018 meniny má Roman(a)

VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY

(Ponuka)
 • VEERN KURZY ANGLITINY
Jazyková škola CASSI otvára VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY. Kurzy pre ZAČIATOČNÍKOV budú prebiehať každý PONDELOK a STREDU v čase 17:00-18:30 hod. Kurzy pre MIERNE POKROČILÝCH budú prebiehať každý UTOROK a ŠTVRTOK v čase 17:00-18:30 hod. Večerný kurz obsahuje balíček 50 vyučovacích hodín (1 vyuč. hodina = 45 min). Cena za 1 vyučovaciu hodinu je 4,00 EUR / osoba. Cena za kurz je 200,00 EUR (cena je splatná v dvoch častiach) Kurz bude prebiehať v skupine 4-6 ľudí, čo zaistí dynamickú formu výučby a žiadne stagnovanie :) Bližšie informácie získate osobne v našej pobočke, telefonicky alebo prostredníctvom emailu. Team jazykovej školy CASSI sa teší na naše spoločné vzdelávanie:)

Cena: 200 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0948699124 Email: cassi@cassi.sk
Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:8.09.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: vzdelanie knihy

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • TEENAGE KURZ ANGLITINY s NATIVE SPEAKEROM

  TEENAGE KURZ ANGLIČTINY s NATIVE SPEAKEROM

  Jazyková škola CASSI už 21. marca o 16:00 hod otvára Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Zaručujeme Vám výučbu v malých skupinkách 4-6 . . .
 • Kurz anglickho jazyka s NATIVE SPEAKEROM

  Kurz anglického jazyka s NATIVE SPEAKEROM

  Potrebujete sa zdokonaliť v anglickom jazyku? Radi by ste otestovali svoje vedomosti a zistili ako na tom naozaj ste? Tak práve pre Vás sme pripravili kurzy anglického jazyka s naším N . . .
 • ONLINE kurz anglickho jazyka

  ONLINE kurz anglického jazyka

  Ste príliš zaneprázdnený ale napriek tomu by ste sa radi zdokonalili v anglickom jazyku? V jazykovej škole CASSI môžete svoj kurz angličtiny absolvovať aj z pohodlia domova alebo po . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať VEČERNÉ KURZY v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať VEČERNÉ KURZY v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!