• Dnes je: Piatok 25. mája 2018 meniny má Urban

VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY

(Ponuka)
 • VEERN KURZY ANGLITINY
Jazyková škola CASSI otvára VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY. Kurzy pre ZAČIATOČNÍKOV budú prebiehať každý PONDELOK a STREDU v čase 17:00-18:30 hod. Kurzy pre MIERNE POKROČILÝCH budú prebiehať každý UTOROK a ŠTVRTOK v čase 17:00-18:30 hod. Večerný kurz obsahuje balíček 50 vyučovacích hodín (1 vyuč. hodina = 45 min). Cena za 1 vyučovaciu hodinu je 4,00 EUR / osoba. Cena za kurz je 200,00 EUR (cena je splatná v dvoch častiach) Kurz bude prebiehať v skupine 4-6 ľudí, čo zaistí dynamickú formu výučby a žiadne stagnovanie :) Bližšie informácie získate osobne v našej pobočke, telefonicky alebo prostredníctvom emailu. Team jazykovej školy CASSI sa teší na naše spoločné vzdelávanie:)

Cena: 200 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0948699124 Email: cassi@cassi.sk
Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:8.09.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: vzdelanie knihy

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • ONLINE kurz anglickho jazyka

  ONLINE kurz anglického jazyka

  Ste príliš zaneprázdnený ale napriek tomu by ste sa radi zdokonalili v anglickom jazyku? V jazykovej škole CASSI môžete svoj kurz angličtiny absolvovať aj z pohodlia domova alebo po . . .
 • Maturitn kurzy anglitiny a neminy

  Maturitné kurzy angličtiny a nemčiny

  Jazyková škola CASSI ponúka absolvovanie MATURITNÝCH KURZOV ANGLIČTINY a NEMČINY ! Kurzy sú vhodné pre všetkých študentov SŠ. Počas kurzu Vás lektori pripravia na písomnú, . . .
 • Douovanie iakov Z z ANGLITINY a z NEMINY

  Doučovanie žiakov ZŠ z ANGLIČTINY a z NEMČINY

  Míli rodičia, ak hľadáte pre svoje dieťa navštevujúce základnú školu DOUČOVANIE z ANGLIČTINY alebo z NEMČINY , prihláste ho do jazykovej školy CASSI! Vaše dieťa absolvuje do . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať VEČERNÉ KURZY v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať VEČERNÉ KURZY v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!