• Dnes je: Pondelok 25. septembra 2017 meniny má Vladislav

VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY

(Ponuka)
 • VEERN KURZY ANGLITINY
Jazyková škola CASSI otvára VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY. Kurzy pre ZAČIATOČNÍKOV budú prebiehať každý PONDELOK a STREDU v čase 17:00-18:30 hod. Kurzy pre MIERNE POKROČILÝCH budú prebiehať každý UTOROK a ŠTVRTOK v čase 17:00-18:30 hod. Večerný kurz obsahuje balíček 50 vyučovacích hodín (1 vyuč. hodina = 45 min). Cena za 1 vyučovaciu hodinu je 4,00 EUR / osoba. Cena za kurz je 200,00 EUR (cena je splatná v dvoch častiach) Kurz bude prebiehať v skupine 4-6 ľudí, čo zaistí dynamickú formu výučby a žiadne stagnovanie :) Bližšie informácie získate osobne v našej pobočke, telefonicky alebo prostredníctvom emailu. Team jazykovej školy CASSI sa teší na naše spoločné vzdelávanie:)

Cena: 200 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0948699124 Email: cassi@cassi.sk
Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:8.09.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: vzdelanie knihy

Podobné inzeráty

 • Komplexn kurz miezd a personalistiky_BA, TN, ZV, BB

  Komplexný kurz miezd a personalistiky_BA, TN, ZV, BB

  Komplexný kurz mzdového účtovníctva s osvedčením na objednávku priamo do firmy, alebo do pohodlia Vášho domova. Nerozhoduje, či sa kurzu zúčastní jedna osoba, alebo 12 osôb. . . .
 • Mnostvo dobrch knh od 3 Eur

  Množstvo dobrých kníh od 3 Eur

  za 3 Eur/ks London - Biely tesá London - Martin Eden Werich - Talianske prázdniny Colfer - Artemis Fowl Gilbert - Norimbergské denníky Pasternak - Môj život Aforizmy troch tis . . .
 • Efektvne douovanie neminy cez skype

  Efektívne doučovanie nemčiny cez skype

  Doučím nemčinu cez skype/internet. Pre začiatočníkov aj pokročilých, študentov aj dospelých. Efektívna výuka v pohodlí domova bez stresu. Vyskúšajte 30 minútovú konzultáciu . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať VEČERNÉ KURZY v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať VEČERNÉ KURZY v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!