• Dnes je: Utorok 21. novembra 2017 meniny má Elvíra

VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY

(Ponuka)
 • VEERN KURZY ANGLITINY
Jazyková škola CASSI otvára VEČERNÉ KURZY ANGLIČTINY. Kurzy pre ZAČIATOČNÍKOV budú prebiehať každý PONDELOK a STREDU v čase 17:00-18:30 hod. Kurzy pre MIERNE POKROČILÝCH budú prebiehať každý UTOROK a ŠTVRTOK v čase 17:00-18:30 hod. Večerný kurz obsahuje balíček 50 vyučovacích hodín (1 vyuč. hodina = 45 min). Cena za 1 vyučovaciu hodinu je 4,00 EUR / osoba. Cena za kurz je 200,00 EUR (cena je splatná v dvoch častiach) Kurz bude prebiehať v skupine 4-6 ľudí, čo zaistí dynamickú formu výučby a žiadne stagnovanie :) Bližšie informácie získate osobne v našej pobočke, telefonicky alebo prostredníctvom emailu. Team jazykovej školy CASSI sa teší na naše spoločné vzdelávanie:)

Cena: 200 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0948699124 Email: cassi@cassi.sk
Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:8.09.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: vzdelanie knihy

Podobné inzeráty

 • TEENAGE kurz anglitiny s NATIVE SPEAKEROM

  TEENAGE kurz angličtiny s NATIVE SPEAKEROM

  Jazyková škola CASSI 23. mája o 16:00 hod otvára Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Zaručujeme Vám výučbu v malých skupinkách 4-6 št . . .
 • Letn teenage kurz anglickho jazyka s native speakerom

  Letný teenage kurz anglického jazyka s native speakerom

  Jazyková škola CASSI otvára prvý júlový týždeň Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Kurz bude prebiehať 1 x týždenne v trvaní 60 min . . .
 • Kurzy v ruskom jazyku

  Kurzy v ruskom jazyku

  V jazykovej škole CASSI môžete oprášiť svoje vedomosti z RUŠTINY alebo sa naučiť tento krásny jazyk ako úplný začiatočník. Naše kurzy v ruskom jazyku vedie skúsená NATIVE S . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať VEČERNÉ KURZY v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať VEČERNÉ KURZY v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!