• Dnes je: Pondelok 25. júna 2018 meniny má Tadeáš

Údržba robotov - Trnava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Údržba robotov - Trnava

(Ponuka)
 • drba robotov - Trnava
Ponúkame prácu pre údržbárov/elektromechanikov - živnostníkov, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu robotov (KUKA, FANUK, ABB) v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Výmena bloku batérií v základni robota - Čistenie a kontrola riadiacich skríň robota - Výmena filtrov na skrini robota - Kontrola stavu vyvažovača a kontrola hladín oleja - Výmena oleja v prevodovkách všetkých osí - Mazanie vyvažovača - Mazanie robota - Prehliadka stavu vyvažovača a kontrola hladín oleja - Mazanie zápästia robota - Mazanie lin. vedenia a ozub. hrebeňa robota - Meranie vôle - Čistenie robotickej skrine robota - Kontrola elektrických častí robota - Meranie odporov - Výmena oleja v prevodovkách osí - Kontrola stavu vyvažovača a kontrola hladín oleja Práce sa vykonávajú iba v nedeľu, v pravidelných intervaloch. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava Inzerát pridaný:11.10.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Zvra CO2- Zmonk-pali  Trnava

  Zvárač CO2- Zámočník-palič – Trnava

  Ponúkame prácu pre živnostníkov s praxou na pozícii zvárač CO2, alebo zámočník-palič vo firme zaoberajúcou sa opravou železničných vozňov, výrobou nákladných železničn . . .
 • Zhradnk- Holandsko (1500-1700-mesiac-v istom)

  Záhradník- Holandsko (1500-1700€-mesiac-v čistom)

  Hľadáme šikovných a zručných uchádzačov, ktorí nemajú problém s prácou v exteriéry . Jedná sa o rôzne záhradnícke práce v rezortoch a parkoch v Holandsku. Náplň pr . . .
 • PRACOVNK VO VROBE Niedersterreich Wien a okolie

  PRACOVNÍK VO VÝROBE Niederösterreich Wien a okolie

  Príjmeme spoľahlivých pracovníkov do výroby, práca v Rakúsku oblasť Niederösterreich - Wien a okolie. POPIS PRÁCE: - manuálna práca na výrobnej linke - práca na výstupnej . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Údržba robotov v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Údržba robotov v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!