• Dnes je: Štvrtok 19. októbra 2017 meniny má Kristián

Údržba robotov - Trnava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Údržba robotov - Trnava

(Ponuka)
 • drba robotov - Trnava
Ponúkame prácu pre údržbárov/elektromechanikov - živnostníkov, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu robotov (KUKA, FANUK, ABB) v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Výmena bloku batérií v základni robota - Čistenie a kontrola riadiacich skríň robota - Výmena filtrov na skrini robota - Kontrola stavu vyvažovača a kontrola hladín oleja - Výmena oleja v prevodovkách všetkých osí - Mazanie vyvažovača - Mazanie robota - Prehliadka stavu vyvažovača a kontrola hladín oleja - Mazanie zápästia robota - Mazanie lin. vedenia a ozub. hrebeňa robota - Meranie vôle - Čistenie robotickej skrine robota - Kontrola elektrických častí robota - Meranie odporov - Výmena oleja v prevodovkách osí - Kontrola stavu vyvažovača a kontrola hladín oleja Práce sa vykonávajú iba v nedeľu, v pravidelných intervaloch. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava Inzerát pridaný:11.10.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • PRCA - CHYN

  PRÁCA - CHYŽNÁ

  Do malého hotela v Bratislave (v blízkosti hl.žel.stanice) prijmeme chyžnú na upratovanie izieb a spoločných priestorov. Možnosť využiť flexibilnejší pracovný čas alebo nást . . .
 • PONUKA PRCE-SPOLUPRCE- drba manipultorov!!!

  PONUKA PRÁCE-SPOLUPRÁCE- údržba manipulátorov!!!

  Ponúkame prácu pre elektrikárov/mechanikov – na živnosť/na dohodu, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu manipulátorov v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - . . .
 • Stolri Holandsko - Nemecko

  Stolári – Holandsko - Nemecko

  Hľadáme skúsených stolárov na prácu v Holandsku a v Nemecku. Vyžadujeme skúsenosti s danou prácou, s výrobou a montovaním nábytku. Náplň práce - práca v dielni - výroba . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Údržba robotov v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Údržba robotov v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!