• Dnes je: Sobota 24. februára 2018 meniny má Metej

Údržba robotov - Trnava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Údržba robotov - Trnava

(Ponuka)
 • drba robotov - Trnava
Ponúkame prácu pre údržbárov/elektromechanikov - živnostníkov, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu robotov (KUKA, FANUK, ABB) v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Výmena bloku batérií v základni robota - Čistenie a kontrola riadiacich skríň robota - Výmena filtrov na skrini robota - Kontrola stavu vyvažovača a kontrola hladín oleja - Výmena oleja v prevodovkách všetkých osí - Mazanie vyvažovača - Mazanie robota - Prehliadka stavu vyvažovača a kontrola hladín oleja - Mazanie zápästia robota - Mazanie lin. vedenia a ozub. hrebeňa robota - Meranie vôle - Čistenie robotickej skrine robota - Kontrola elektrických častí robota - Meranie odporov - Výmena oleja v prevodovkách osí - Kontrola stavu vyvažovača a kontrola hladín oleja Práce sa vykonávajú iba v nedeľu, v pravidelných intervaloch. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava Inzerát pridaný:11.10.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Elektromontne prce - vajiarsko

  Elektromontážne práce - Švajčiarsko

  Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre elektrikárov (priemyselná inštalácia). Ponúkame prácu pre elektrikárov, práca vo Švajčiarsku, elektroinštalačné práce v tuneloch, pr . . .
 • Opatrovateka, Bansk Bystrica

  Opatrovateľka, Banská Bystrica

  Opatrovateľka, Banská Bystrica SENIORKA n.o. Počet voľných pracovných miest: 5 Miesto výkonu práce: Banská Bystrica okres Banská Bystrica ČSA 24 97401 Kontaktná osoba: . . .
 • Zmonci - Trnava

  Zámočníci - Trnava

  Ponúkame prácu pre živnostníkov s praxou na pozíciu zámočník, vo firme zaoberajúcou sa opravou železničných vozňov, výrobou nákladných železničných vozňov, opravou podvoz . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Údržba robotov v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Údržba robotov v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!