• Dnes je: Štvrtok 19. októbra 2017 meniny má Kristián

staročínsky mramorový reliéf Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

staročínsky mramorový reliéf

(Ponuka)
 • staronsky mramorov relif
 • staronsky mramorov relif
Mramorový reliéf z minulého storočia rozmery 145x88 cm. Na zadnej strane podsvietenie. Ručná práca, jediný svojho druhu na svete. Päť netopierov okolo znaku univerza - Predstavuje 5 druhov dobra: šťastie, zdravie, mier, dobro a dlhovekosť. Jeho korene ležia v staročínskej kultúre.5 symbolických netopierov, ktorí obklopujú znak večného univerza. Motív je často zobrazovaný na odevoch, vojenských štítoch a rôznych ozdobách. Predstavuje symbolických 5 netopierov okolo znaku Univerza večnosti. Verí sa, že netopieri žijú v mieste prechodu do iného sveta a odtiaľ prinášajú odpustenie a dobrodejnosť, ktoré rozširujú v tme tohoto sveta. Po obvode Šalamúnov pentakel bohatstva. Pentakel bohatstva patrí medzi magické amulety kráľa Šalamúna, ktoré prinášajú majetok a peniaze. Zlepšuje finančnú situáciu. K dispozícii viac foto mailom.

Cena: 6500 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: lubokovac@centrum.sk
Mesto:Nov Zmky Inzerát pridaný:25.11.2016
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: umenie

Podobné inzeráty

 • KPIM ZA NAJVYIU MON CENU

  KÚPIM ZA NAJVYŠŠIU MOŽNÚ CENU

  KÚPIM ZA NAJVYŠŠIU MOŽNÚ CENU militárie z obdobia Slovenského štátu, ako vyznamenania, odznaky, kordíky, šable, uniformy, čapice, opasky, prilby, tepane nábojnice, smaltovane ta . . .
 • Obraz - Historick Pohad na Solivar v Preove

  Obraz - Historický Pohľad na Solivar v Prešove

  Obraz - Historický Pohľad na Solivar v Prešove Historický Pohľad na Solivar v Prešove. Obraz zachytáva historický solivar za čias svojho najväčšieho rozkvetu. Varňa Franti . . .
 • Handmade Kreatvne Dekorcie z dreva

  Handmade Kreatívne Dekorácie z dreva

  Ručne vyrábané drevené výrobky, dekoračné predmety a doplnky do domácnosti, ako podnosy, stojany, skrinky na kľúče, šperkovnice, srdiečka, svietniky, vianočné a veľkonočné . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať staročínsky mramorový v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať staročínsky mramorový v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!