• Dnes je: Utorok 22. mája 2018 meniny má Júlia, Juliana

RECEPČNÁ v hoteli Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

RECEPČNÁ v hoteli

(Ponuka)
 • RECEPN v hoteli
Si ambiciózna, šikovná študentka alebo nezamestnaná? Hľadáš zmenu, flexibilný pracovný čas, komunikáciu v cudzom jazyku a priestor pre vlastnú sebarealizáciu? Radi ťa privítame ako novú recepčnú /brigáda, popri zamestnaní, dohoda, tpp/ v našom malom kolektíve. Skúsenosti s hoteliérstvom nie sú podmienkou. Ponúkame príležitosť vybudovať si novú kariéru v oblasti cestovného ruchu, individuály prístup, finančnú istotu. Požiadavky: vek min. 20r, aktívny cudzí jazyk, práca s PC, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, bezproblémová komunikácia, ochota učiť sa nové veci. Možnosť pracovného postupu na manažérku hotela. Hotel sa nachádza v širšom centre Bratislavy, základná odmena /brigáda/ 3,50 €/ hod /netto/ plus benefity - napr. dlhodobý prenájom izby, stravovanie, vzdelávanie v oblasti zdravia, krásy, mladosti, 50% zľava na všetky doplnky výživy. V prípade záujmu nám zašli životopis a foto na email spirit.hotel1@gmail.com, tel.č. 0917632452.

Cena: 0 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917632452 Email: spirit.hotel1@gmail.com
Mesto:Bratislava Nové Mesto Inzerát pridaný:14.02.2018
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Pracovn ponuky v Raksku

  Pracovné ponuky v Rakúsku

  Práca v Rakúsku s odchodom po prihlásený v apríli. Ide o zber a balenie špargle a jahôd v okolí Linzu a Grazu. Ďalej ponúkame prácu na TPP na balenie mäsových výrobkov do Modli . . .
 • drba robotov - Trnava

  Údržba robotov - Trnava

  Ponúkame prácu pre údržbárov/elektromechanikov - živnostníkov, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu robotov a v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Výmena . . .
 • Elektrikri - Holandsko-Nemecko (mzda od 2080-netto-mesiac)

  Elektrikári - Holandsko-Nemecko (mzda od 2080€-netto-mesiac)

  Máte skúsenosti ako Elektrikár, tak hľadáme práve Vás. Pracuje sa v rôznych lokalitách po celom Holandsku alebo Nemecku pre veľké firmy. Zmluva je na dobu neurčitú. Výhody . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať RECEPČNÁ v v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať RECEPČNÁ v v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!