• Dnes je: Piatok 23. februára 2018 meniny má Roman(a)

RECEPČNÁ v hoteli Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

RECEPČNÁ v hoteli

(Ponuka)
 • RECEPN v hoteli
Si ambiciózna, šikovná študentka alebo nezamestnaná? Hľadáš zmenu, flexibilný pracovný čas, komunikáciu v cudzom jazyku a priestor pre vlastnú sebarealizáciu? Radi ťa privítame ako novú recepčnú /brigáda, popri zamestnaní, dohoda, tpp/ v našom malom kolektíve. Skúsenosti s hoteliérstvom nie sú podmienkou. Ponúkame príležitosť vybudovať si novú kariéru v oblasti cestovného ruchu, individuály prístup, finančnú istotu. Požiadavky: vek min. 20r, aktívny cudzí jazyk, práca s PC, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, bezproblémová komunikácia, ochota učiť sa nové veci. Možnosť pracovného postupu na manažérku hotela. Hotel sa nachádza v širšom centre Bratislavy, základná odmena /brigáda/ 3,50 €/ hod /netto/ plus benefity - napr. dlhodobý prenájom izby, stravovanie, vzdelávanie v oblasti zdravia, krásy, mladosti, 50% zľava na všetky doplnky výživy. V prípade záujmu nám zašli životopis a foto na email spirit.hotel1@gmail.com, tel.č. 0917632452.

Cena: 0 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917632452 Email: spirit.hotel1@gmail.com
Mesto:Bratislava Nové Mesto Inzerát pridaný:14.02.2018
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Partia 3 tesrov odebovaov pre Viede Ihne!

  Partia 3 tesárov odebňovačov pre Viedeň Ihneď!

  Partia 3 tesárov odebňovačov pre Viedeň Ihneď! Práca na trvalý pracovný pomer na rakúsku pracovnú zmluvu. Podmienka auto a aspoň jeden z partie ovláda nemecký jazyk. Vek do 6 . . .
 • Automatizr-robotik - Trnava

  Automatizér-robotik - Trnava

  Hľadáme šikovných automatizérov/robotikov s praxou pre výrobné linky/roboty v automobilovom priemysle. Náplň práce. -programovanie automatizovaných výrobných liniek/robotov - . . .
 • Kuchr - Raksko

  Kuchár - Rakúsko

  Kuchár - Rakúsko Žiadne poplatky. Registrácia zdarma a nezáväzne.   Požiadavky: Musia byť vyučený v odbore a s praxou min. 1,5 roka alebo bez vyučenia ale s praxou min. . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať RECEPČNÁ v v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať RECEPČNÁ v v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!