• Dnes je: Štvrtok 17. augusta 2017 meniny má Milica

Preventívna údržba - Trnava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Preventívna údržba - Trnava

(Ponuka)
 • Preventvna drba - Trnava
Ponúkame prácu pre elektrikárov/mechanikov – na živnosť/na dohodu, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu manipulátorov v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Kontrola vyvažovačky - Kontrola vynášacieho dopravníka - Kontrola úchopného systéme dverí - Kontrola spodnej šablóny na predný blatník - Kontrola nosného systéme výklopných dverí - Kontrola úchopného zariadenia kapoty - Kontrola otočného stola - Kontrola manipulátorov a obracačov - Mechanicko – elektrická kontrola zváracieho zariadenia - Kontrola pneumatického sklopného ramena - Kontrola elektrických a mechanických funkcií - Kontrola zdvíhacieho stola - Kontrola mechanických funkcií zariadenia s lineárnym vedením - Kontrola utiahnutí a sklopných ramien - Mazanie maipulátorov a obracačov Práce sa vykonávajú iba v nedeľu, v pravidelných intervaloch, dlhodobá spolupráca (minimálne však 1 rok) V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava Inzerát pridaný:7.08.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Elektromontne prce - Franczsko-Slovensko

  Elektromontážne práce - Francúzsko-Slovensko

  Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre elektrikárov (priemyselná inštalácia). Pre nášho klienta vo Francúzsko hľadáme šikovných elektrikárov, na demontáž linky v PSA Renne . . .
 • Holandsko-Pracovnk v sklade-bez poplatkov-ihne

  Holandsko-Pracovník v sklade-bez poplatkov-ihneď

  Práca je vo veľkosklade, kde pracovník v sklade (skladník) je zodpovedný za prípravu tovaru na finálnu expedíciu. Práca je možná aj v tíme, kde sú rozdelené rôzne úlohy. Pr . . .
 • Elektromontne prce - Bratislava

  Elektromontážne práce - Bratislava

  Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre elektrikárov priemyselná – inštalácia. Ponúkame prácu pre elektrikárov - živnostníkov, jednotlivci aj ucelené partie - automobilový pr . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Preventívna údržba v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Preventívna údržba v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!