• Dnes je: Sobota 16. decembra 2017 meniny má Albína

Preventívna údržba - Trnava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Preventívna údržba - Trnava

(Ponuka)
 • Preventvna drba - Trnava
Ponúkame prácu pre elektrikárov/mechanikov – na živnosť/na dohodu, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu manipulátorov v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Kontrola vyvažovačky - Kontrola vynášacieho dopravníka - Kontrola úchopného systéme dverí - Kontrola spodnej šablóny na predný blatník - Kontrola nosného systéme výklopných dverí - Kontrola úchopného zariadenia kapoty - Kontrola otočného stola - Kontrola manipulátorov a obracačov - Mechanicko – elektrická kontrola zváracieho zariadenia - Kontrola pneumatického sklopného ramena - Kontrola elektrických a mechanických funkcií - Kontrola zdvíhacieho stola - Kontrola mechanických funkcií zariadenia s lineárnym vedením - Kontrola utiahnutí a sklopných ramien - Mazanie maipulátorov a obracačov Práce sa vykonávajú iba v nedeľu, v pravidelných intervaloch, dlhodobá spolupráca (minimálne však 1 rok) V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava Inzerát pridaný:7.08.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Zber jablk v Taliansku-MERANO

  Zber jablk v Taliansku-MERANO

  Hladam brigadnikov na 9tyzdnou na zber jablk do Merana.Ubytovanie a 1x denne strava zabezpecena,odvoz zabezpeceny,vyplata kazdy tyzden plat hodinovy 7-9eur.na hod.Info na 0950665147 . . .
 • Elektromontne prce - PSA Franczsko

  Elektromontážne práce - PSA Francúzsko

  Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre elektrikárov (priemyselná inštalácia). Pre našu materskú firmu vo Francúzsko hľadáme šikovných elektrikárov, platná vyhláška a znal . . .
 • Odstvkove prce LETO 2017 - automobilov priemysel

  Odstávkove práce LETO 2017 - automobilový priemysel

  Spoločnosť Interwork ponuka práce pre partie, ale aj jednotlivcov: Odstávkové práce – Trnava. Ide o rôzne montážne, elektromontážne a mechanické práce. Práca možná na živn . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Preventívna údržba v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Preventívna údržba v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!