• Dnes je: Nedeľa 18. marca 2018 meniny má Eduard

Preventívna údržba - Trnava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Preventívna údržba - Trnava

(Ponuka)
 • Preventvna drba - Trnava
Ponúkame prácu pre elektrikárov/mechanikov – na živnosť/na dohodu, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu manipulátorov v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Kontrola vyvažovačky - Kontrola vynášacieho dopravníka - Kontrola úchopného systéme dverí - Kontrola spodnej šablóny na predný blatník - Kontrola nosného systéme výklopných dverí - Kontrola úchopného zariadenia kapoty - Kontrola otočného stola - Kontrola manipulátorov a obracačov - Mechanicko – elektrická kontrola zváracieho zariadenia - Kontrola pneumatického sklopného ramena - Kontrola elektrických a mechanických funkcií - Kontrola zdvíhacieho stola - Kontrola mechanických funkcií zariadenia s lineárnym vedením - Kontrola utiahnutí a sklopných ramien - Mazanie maipulátorov a obracačov Práce sa vykonávajú iba v nedeľu, v pravidelných intervaloch, dlhodobá spolupráca (minimálne však 1 rok) V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava Inzerát pridaný:7.08.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Preventvna drba - Trnava

  Preventívna údržba - Trnava

  Ponúkame prácu pre elektrikárov/mechanikov – na živnosť/na dohodu, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu manipulátorov v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - . . .
 • Opatrovateka seniorov v Bavorsku, Baden Wuerttemberg

  Opatrovateľka seniorov v Bavorsku, Baden Wuerttemberg

  Baví Vás práca opatrovateľky? Pridajte sa k nám, pre opatrovateľky seniorov v domácnosti v Nemecku ponúkame: 1550 - 2300 EUR mesačne + príplatky cez sviatky počas celého roka + c . . .
 • Hadme opatrovateku do Gansbach blzko St.Polten

  Hľadáme opatrovateľku do Gansbach blízko St.Polten

  Hľadáme opatrovateľku do Gansbach (blízko St.Polten). PRÁCA NA RAKÚSKU ŽIVNOSŤ TURNUS: 2-týždňový MZDA: 63,- Eur/ deň ĎALŠIE PRÍPLATKY: hradené cestovné + hradené . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Preventívna údržba v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Preventívna údržba v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!