• Dnes je: Štvrtok 19. októbra 2017 meniny má Kristián

Preventívna údržba - Trnava Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Preventívna údržba - Trnava

(Ponuka)
 • Preventvna drba - Trnava
Ponúkame prácu pre elektrikárov/mechanikov – na živnosť/na dohodu, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu manipulátorov v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Kontrola vyvažovačky - Kontrola vynášacieho dopravníka - Kontrola úchopného systéme dverí - Kontrola spodnej šablóny na predný blatník - Kontrola nosného systéme výklopných dverí - Kontrola úchopného zariadenia kapoty - Kontrola otočného stola - Kontrola manipulátorov a obracačov - Mechanicko – elektrická kontrola zváracieho zariadenia - Kontrola pneumatického sklopného ramena - Kontrola elektrických a mechanických funkcií - Kontrola zdvíhacieho stola - Kontrola mechanických funkcií zariadenia s lineárnym vedením - Kontrola utiahnutí a sklopných ramien - Mazanie maipulátorov a obracačov Práce sa vykonávajú iba v nedeľu, v pravidelných intervaloch, dlhodobá spolupráca (minimálne však 1 rok) V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917104168 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Trnava Inzerát pridaný:7.08.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Montne prce - Franczsko

  Montážne práce - Francúzsko

  Spoločnosť Interwork hľadá šikovných a zručných montérov. Ide o nenáročnú prácu, skladanie a montáž kovových konštrukcií (vozíky) – rezanie, brúsenie, montáž. Začia . . .
 • Stavebn prce- Belgicko-Holandsko-Nemecko

  Stavebné práce- Belgicko-Holandsko-Nemecko

  Hľadáme skúsených murárov, obkladačov, dláždičov, pokrývačov, klampiarov, tesárov, štukatérov, maliarov, lešenárov do Belgicka/Holandska/Nemecka. Pracuje sa na rôznych veľ . . .
 • ~ ~ ~ Prca na doma na potai ~ ~ ~

  ~ ~ ~ Práca na doma na počítači ~ ~ ~

  Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky. Kontakt pre info: inzercia.reklama@gmail.com . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Preventívna údržba v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Preventívna údržba v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!