• Dnes je: Streda 17. januára 2018 meniny má Nataša

Predám kočík 3v1 Dada Paradiso Carino Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Predám kočík 3v1 Dada Paradiso Carino

(Ponuka)
 • Predm kok 3v1 Dada Paradiso Carino
 • Predm kok 3v1 Dada Paradiso Carino
Predám 3kombináciu Dada Paradiso Carino vo veľmi dobrom stave po 1 dieťati, málo používaný (mali sme viac kočíkov), bez akýchkoľvek fľakov, práve vyčistený, vytepovaný, zabalený nazad vo fóliách pre okamžité nové použitie, aj s taškou, sieťkou proti hmyzu, fóliou proti dažďu a 3x nánožníkom ku každej časti, príp s dáždnikom. Bola som s ním veľmi spokojná, nafukovacie kolieska prešli každý terén, ľahko sa zložil, vanička v hlbokom aj športovom kočíku bola veľká a priestranná (výhoda pre zimné fusaky), ocenila som aj odopnutie striešky na športovej časti až po sieťku kvôli vetraniu dieťaťa či dlhú striešku proti slnku, rovnako aj otočnú športovú časť v smere aj proti smeru jazdy, nastaviteľnú výšku rukôväte, jednoduché polohovanie až do úplného ľahu, otočné predné kolieska, ľahkú udržovateľnosť poťahov a pod. Pôvodná cena bola 420 eur, teraz za 190 eur komplet. Technické popisy: Súčasťou výbavy kočíka je príručná taška, fólia proti dažďu, sieťka proti hmyzu, Súčasťou výbavy autosedačky je adaptér, bezpečnostné pásy, samostatný nánožník KONŠTRUKCIA Jednoduchý systém skladania a rozkladania kočíka , Výškovo nastaviteľná rukoväť potiahnutá eko-kožou, Konštrukcia vyrobená z ultraľahkých materiálov, Nastaviteľná tvrdosť pruženia kočíka Ľahká manipulácia s kočíkom zabezpečená prednými otočnými kolesami, Možnosť aretácie (zaistenie) predných kolies Všetky kolesá sú nafukovacie, Možnosť upnutia autosedačky na konštukciu, Veľký multifunkčný košík, Nášľapná brzda STEP&STOP, ktorá zabezpečuje istenie oboch kolies súčasne Vysoko kvalitný, vodeodolný poťahový materiál, Kvalitné prešívanie materiálu, Vetracie okienka na hlbokej aj na športovej časti kočíka Polohovateľná opierka chrbta v hlbokej verzii kočíka Polohovateľná opierka chrbta v športovej verzii kočíka (3-stupňové polohovanie až do úplného ľahu) Päťbodové bezpečnostné pásy v športovej verzii Výškovo nastaviteľná opierka nôh na športovej časti kočíka Samostatné nánožníky na hlbokú, športovú verziu AUTOSEDAČKA Autosedačka na použitie v aute proti smeru jazdy Trojbodové bezpečnostné pásy s nastaviteľnou dĺžkou a jednoduchým mechanizmom pre rýchle odopnu

Cena: 190 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0908161470 Email: dasenka.v@gmail.com
Mesto:Hlohovec Inzerát pridaný:1.02.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: detske potreby

Podobné inzeráty

 • Predm kok 3v1 Dada Paradiso Carino

  Predám kočík 3v1 Dada Paradiso Carino

  Predám 3kombináciu Dada Paradiso Carino vo veľmi dobrom stave po 1 dieťati, málo používaný (mali sme viac kočíkov), bez akýchkoľvek fľakov, práve vyčistený, vytepovaný, zaba . . .
 • RC vrtunk s LED svetlom na diakov ovldanie

  RC vrtuľník s LED svetlom na diaľkové ovládanie

  Predám 2kanálový vrtuľník na diaľkové ovládanie. Ovládanie pohybov - hore, dole, ľavo, vpravo, osvetlenie, prispôsobený aj na nočné lietanie - efektné LED svietenie, vstavané . . .
 • Plyov hraky - mauky.

  Plyšové hračky - maňušky.

  Predám nové plyšové hračky tzv. maňušky na prsty pre zábavu vašich detí a na spestrenie večerov ! Zaručená parádná zábava ! Sú príjemné na dotyk, vhodné na prsty nielen r . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Predám kočík v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Predám kočík v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!