• Dnes je: Piatok 24. novembra 2017 meniny má Emília

Práca pre opatrovateľku v Nemecku Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Práca pre opatrovateľku v Nemecku

(Ponuka)
 • Prca pre opatrovateku v Nemecku
Ponuka práce pre základnú a mierne pokročilú nemčinu od 28.10.2016 do mesta Neustadt a.d. Weinstrasse! Ak ste si urobili opatrovateľský kurz a rady by ste vycestovali do zahraničia, tak je tu pre Vás pracovná ponuka do mesta Neustadt a.d. Weinstrasse. Opatruje sa 82-ročná pani (1,50m, 60kg), ktorá utrpela porážku a je zaradená do 1.stupňa opatrovania. Pohybuje sa za pomoci rolátora. Duševne je v poriadku. V noci sa k nej nevstáva. Treba jej pomôcť pri obliekaní, česaní a pri kúpaní. Treba pomôcť v domácnosti a navariť. Býva v dome so záhradou spolu so svojím manželom. On nepotrebuje žiadnu opateru, vie sa sám o seba postarať. Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu s kúpeľnou. Na želanie bude zavedený aj internet. Vodičský preukaz je výhodou, ale nie podmienkou. Plat: 1150 – 1200 Eur v závislosti od úrovne nemeckého jazyka + príspevok na cestu na mesačný turnus. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

Cena: 1200 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0948722115 Email: pflege.eva@gmail.com
Mesto:Zahraniie Inzerát pridaný:27.10.2016
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Stavebn prce- Belgicko-Holandsko-Nemecko

  Stavebné práce- Belgicko-Holandsko-Nemecko

  Hľadáme skúsených murárov, obkladačov, dláždičov, pokrývačov, klampiarov, tesárov, štukatérov, maliarov, lešenárov do Belgicka/Holandska/Nemecka. Pracuje sa na rôznych veľ . . .
 • RECEPN v hoteli

  RECEPČNÁ v hoteli

  Prijmeme spoľahlivú, zodpovednú recepčnú na TPP alebo brigádne do Hotela Galéria v Bratislave (pri Hlavnej železničnej stanici). Možnosť profesného rastu na manažérku hotela, p . . .
 • Prca vo Franczsku

  Práca vo Francúzsku

  Hovoríte po francúzsky? Mate záujem pracovať vo Francúzsku v strojárstve? Tak hľadáme práve vás. Spoločnosť INTERWORK hľadá samostatných, schopných, zručných a zodpovedn . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Práca pre v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Práca pre v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!