• Dnes je: Pondelok 23. apríla 2018 meniny má Vojtech

Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko

(Ponuka)
 • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko
 • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko
Sme partia živnostníkov ktorá sa špecializuje na odstraňovanie vlhkých domov podrezávaním domov , realizujeme lokálnu alebo rozsiahlu injektáž muriva zabraňujúcej priesakom vlhkosti do interiéru , drenáže domov , chát a pozemku spolu s vybudovaním trativodu , zatepľovanie domu a strechy , hydroizolácia podlahy a múrov , ochranu interiéru pred vlhkom, vodou a plesňou najkvalitnejšími aj lacnými sanačnými omietkami DOKONCA VIEME GARANTOVANE ODSTRÁNIŤ VLHKOŠT V DOME AJ BEZ SEKANIA OMIETKY A PODREZÁVANIA , hydroizolácia plochých striech a tradičné stavebné , murárske a maliarske a obkladačské práce, rekonštrukcie starých domov , bytov , chát , bytových jadier a ostatných objektov. Obhliadka , kalkuláciu zákazky je zadarmo – dáme Vám nižšiu cenu ako konkurencia ak nám pošlete konečnú ponuku konkurencie. Práce realizujeme lacno a na celom území Slovenska aj v zahraničí/ v krajoch : Bratislava , Trnava , Nitra , Trenčín , Žilina , Banská Bystrica , Prešov aj Košice a v prípade potreby aj Rakúsko , Česká republika a Maďarsko,www.stavebne-prace.net

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0944321625 Email: stavebne-prace@centrum.sk
Mesto:Brezno Inzerát pridaný:12.07.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Brsenie parkiet

  Brúsenie parkiet

  Ponúkam: BRÚSENIE,TMELENIE,LAKOVANIE-OLEJOVANIE PARKIET Používam len najkvalitnejšie laky,oleje,vosky a moridlá od svetových firiem : BONA(švédsko),BLANCHON(francúzsko)OSMO a . . .
 • BRSENIE PARKIET

  BRÚSENIE PARKIET

  Ponúkam: BRÚSENIE,TMELENIE,LAKOVANIE-OLEJOVANIE PARKIET Používam len najkvalitnejšie laky,oleje,vosky a moridlá od svetových firiem : BONA(švédsko),BLANCHON(francúzsko)OSMO a . . .
 • Sahovanie Krupina vypratvanie likvidcia doprava mont

  Sťahovanie Krupina vypratávanie likvidácia doprava montáž

  Sťahovacie , vypratávacie a likvidačné služby Krupina, preprava. Montáž nábytku. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémov . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Podrezanie domu v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Podrezanie domu v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!