• Dnes je: Piatok 22. septembra 2017 meniny má Móric

Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko

(Ponuka)
 • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko
 • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko
Sme partia živnostníkov ktorá sa špecializuje na odstraňovanie vlhkých domov podrezávaním domov , realizujeme lokálnu alebo rozsiahlu injektáž muriva zabraňujúcej priesakom vlhkosti do interiéru , drenáže domov , chát a pozemku spolu s vybudovaním trativodu , zatepľovanie domu a strechy , hydroizolácia podlahy a múrov , ochranu interiéru pred vlhkom, vodou a plesňou najkvalitnejšími aj lacnými sanačnými omietkami DOKONCA VIEME GARANTOVANE ODSTRÁNIŤ VLHKOŠT V DOME AJ BEZ SEKANIA OMIETKY A PODREZÁVANIA , hydroizolácia plochých striech a tradičné stavebné , murárske a maliarske a obkladačské práce, rekonštrukcie starých domov , bytov , chát , bytových jadier a ostatných objektov. Obhliadka , kalkuláciu zákazky je zadarmo – dáme Vám nižšiu cenu ako konkurencia ak nám pošlete konečnú ponuku konkurencie. Práce realizujeme lacno a na celom území Slovenska aj v zahraničí/ v krajoch : Bratislava , Trnava , Nitra , Trenčín , Žilina , Banská Bystrica , Prešov aj Košice a v prípade potreby aj Rakúsko , Česká republika a Maďarsko,www.stavebne-prace.net

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0944321625 Email: stavebne-prace@centrum.sk
Mesto:Brezno Inzerát pridaný:12.07.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • TEENAGE kurz anglitiny s NATIVE SPEAKEROM

  TEENAGE kurz angličtiny s NATIVE SPEAKEROM

  Jazyková škola CASSI už 21. marca o 16:00 hod otvára Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Zaručujeme Vám výučbu v malých skupinkách 4-6 . . .
 • SAHUJEME-PREPRAVME,VYPRACEME

  SŤAHUJEME-PREPRAVÍME,VYPRACEME

  Sťahovacie práce, teda som SŤAHOVÁK !!! Sťahujeme ako na lokálnej úrovni (Žilinský kraj), tak na medzinárodnej (celá EU), samozrejme aj Česká republika (najčastejšie z . . .
 • Brusenie parkiet a renovcia Poprad

  Brusenie parkiet a renovácia Poprad

  BRÚSENIE,TMELENIE,LAKOVANIE-OLEJOVANIE PARKIET Používam len najkvalitnejšie laky,oleje,vosky a moridlá od svetových firiem : BONA(švédsko),BLANCHON(francúzsko)OSMO a LOBA (nemec . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Podrezanie domu v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Podrezanie domu v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!