• Dnes je: Štvrtok 27. júla 2017 meniny má Božena

Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko

(Ponuka)
 • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko
 • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko
Sme partia živnostníkov ktorá sa špecializuje na odstraňovanie vlhkých domov podrezávaním domov , realizujeme lokálnu alebo rozsiahlu injektáž muriva zabraňujúcej priesakom vlhkosti do interiéru , drenáže domov , chát a pozemku spolu s vybudovaním trativodu , zatepľovanie domu a strechy , hydroizolácia podlahy a múrov , ochranu interiéru pred vlhkom, vodou a plesňou najkvalitnejšími aj lacnými sanačnými omietkami DOKONCA VIEME GARANTOVANE ODSTRÁNIŤ VLHKOŠT V DOME AJ BEZ SEKANIA OMIETKY A PODREZÁVANIA , hydroizolácia plochých striech a tradičné stavebné , murárske a maliarske a obkladačské práce, rekonštrukcie starých domov , bytov , chát , bytových jadier a ostatných objektov. Obhliadka , kalkuláciu zákazky je zadarmo – dáme Vám nižšiu cenu ako konkurencia ak nám pošlete konečnú ponuku konkurencie. Práce realizujeme lacno a na celom území Slovenska aj v zahraničí/ v krajoch : Bratislava , Trnava , Nitra , Trenčín , Žilina , Banská Bystrica , Prešov aj Košice a v prípade potreby aj Rakúsko , Česká republika a Maďarsko,www.stavebne-prace.net

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0944321625 Email: stavebne-prace@centrum.sk
Mesto:Brezno Inzerát pridaný:12.07.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • Kurzy ANGLITINY s NATIVE SPEAKEROM

  Kurzy ANGLIČTINY s NATIVE SPEAKEROM

  Potrebujete sa zdokonaliť v anglickom jazyku? Radi by ste otestovali svoje vedomosti a zistili ako na tom naozaj ste? Tak práve pre Vás sme pripravili kurzy anglického jazyka s naším N . . .
 • Stavebn firma -ponka

  Stavebná firma -ponúka

  Rekonštrukcie bytových jadier,obklady dlažby,murárske,elektro a vodoinštalačné práce,sadrokartonové priečky a stropy,maliarske a natieračské práce,plávajúce a iné podlahy . . .
 • Douovanie iakov Z z anglitiny a z neminy

  Doučovanie žiakov ZŠ z angličtiny a z nemčiny

  Míli rodičia, ak hľadáte pre svoje dieťa navštevujúce základnú školu DOUČOVANIE z ANGLIČTINY alebo z NEMČINY , prihláste ho do jazykovej školy CASSI! Vaše dieťa absolvuje do . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Podrezanie domu v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Podrezanie domu v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!