• Dnes je: Sobota 25. novembra 2017 meniny má Katarína

Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko

(Ponuka)
 • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko
 • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko
Sme partia živnostníkov ktorá sa špecializuje na odstraňovanie vlhkých domov podrezávaním domov , realizujeme lokálnu alebo rozsiahlu injektáž muriva zabraňujúcej priesakom vlhkosti do interiéru , drenáže domov , chát a pozemku spolu s vybudovaním trativodu , zatepľovanie domu a strechy , hydroizolácia podlahy a múrov , ochranu interiéru pred vlhkom, vodou a plesňou najkvalitnejšími aj lacnými sanačnými omietkami DOKONCA VIEME GARANTOVANE ODSTRÁNIŤ VLHKOŠT V DOME AJ BEZ SEKANIA OMIETKY A PODREZÁVANIA , hydroizolácia plochých striech a tradičné stavebné , murárske a maliarske a obkladačské práce, rekonštrukcie starých domov , bytov , chát , bytových jadier a ostatných objektov. Obhliadka , kalkuláciu zákazky je zadarmo – dáme Vám nižšiu cenu ako konkurencia ak nám pošlete konečnú ponuku konkurencie. Práce realizujeme lacno a na celom území Slovenska aj v zahraničí/ v krajoch : Bratislava , Trnava , Nitra , Trenčín , Žilina , Banská Bystrica , Prešov aj Košice a v prípade potreby aj Rakúsko , Česká republika a Maďarsko,www.stavebne-prace.net

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0944321625 Email: stavebne-prace@centrum.sk
Mesto:Brezno Inzerát pridaný:12.07.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • Bracie prce , odvoz sute , vypratvanie

  Búracie práce , odvoz sute , vypratávanie

  Realizujeme búracie práce , odvoz sute a vypratávanie domov a pivníc v regióne Bratislava , Senec , Pezinok a Dunajská Streda za prijateľné ceny. Potrebujete vybúrať priečku , . . .
 • Sahovanie Brezno a okolie vypratvanie likvidcia

  Sťahovanie Brezno a okolie vypratávanie likvidácia

  Sťahovacie služby Brezno a široké okolie preprava. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémové presťahovanie. Vieme rozvr . . .
 • Najlacnejie podrezanie domu-hydroizolci

  Najlacnejšie podrezanie domu-hydroizoláci

  Pre zákazníkov na celom Slovensku ponúkame najlacnejšie podrezanie domu , injektáž muriva , drenáž domu , hydroizoláciu domu – doprava zadarmo v rámci celého Slovenska. Podrez . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Podrezanie domu v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Podrezanie domu v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!