• Dnes je: Pondelok 25. júna 2018 meniny má Tadeáš

Opatrovateľka, Banská Bystrica Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Opatrovateľka, Banská Bystrica

(Ponuka)
 • Opatrovateka, Bansk Bystrica
Opatrovateľka, Banská Bystrica SENIORKA n.o. Počet voľných pracovných miest: 5 Miesto výkonu práce: Banská Bystrica okres Banská Bystrica ČSA 24 97401 Kontaktná osoba: Zuzana Filipovská regionálna manažérka tel.: +421907750952 bbystrica@seniorka.sk Ponúkaná hrubá mzda: od 435 do 435 € za mesiac požiadavky: Opatrovateľský kurz v trvaní min. 220 hodín alebo zdravotnícke vzdelanie. Dátum nástupu: ihneď pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Sociálne služby Náplň (druh) práce Opatrovanie klienta v domácom prostredí. Pracovné miesta sú na plný aj kratší pracovný úväzok. Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa Ponúkané výhody Trvalý pracovný pomer, stravné lístky. Pracovné podmienky Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Požadované vzdelanie Základné vzdelanie  Nižšie stredné odborné vzdelanie  Stredné odborné vzdelanie  Úplné stredné odborné vzdelanie  Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)  Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa 

Cena: 435 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0907750952 Email: bbystrica@seniorka.sk
Mesto:Banská Bystrica Inzerát pridaný:9.11.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Anglicko - Balenie altov-Crewe- - iba zklady AJ

  Anglicko - Balenie šalátov-Crewe- - iba základy AJ

  Práca je vhodná pre ženy, mužov, skupinky ale aj PÁRY. Jedná sa o prácu v skladoch, na linke –balenie a príprava ovocných, zeleninových šalátov, výroba pečiva /pekáreň/ a . . .
 • Mzdrka a personalistka

  Mzdárka a personalistka

  Nepotrebuje niekto šikovnú externú mzdárku? Môžem chodiť aj do firmy. Dlhoročné praktické skúsenosti, lektorská a publikačná činnosť. V prípade potreby vlastné certifikova . . .
 • Elektrikri - Trnava

  Elektrikári - Trnava

  Spoločnosť Interwork ponuka práce pre partie, ale aj jednotlivcov v Trnave. Ide o rôzne montážne, elektromontážne a mechanické práce. Práca možná na živnosť, ale aj formou bri . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Opatrovateuka Banská v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Opatrovateuka Banská v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!