• Dnes je: Pondelok 25. júna 2018 meniny má Tadeáš

Murári, Tesári, Maliari do Rakúska a Nemecka Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Murári, Tesári, Maliari do Rakúska a Nemecka

(Ponuka)
 • Murri, Tesri, Maliari do Rakska a Nemecka
Murári, Tesári, Maliari do Rakúska a Nemecka Práca na trvalý pracovný pomer na rakúsku alebo nemeckú pracovnú zmluvu (13.,14. plat, dovolenka...). Podmienka auto a aspoň jeden z partie ovláda nemecký jazyk. Vek do 62 rokov. Murár – partie do 5 murárov alebo jednotlivci. Jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk v danej pracovnej oblasti. Tesár / šalungeri na debnenie – partie do 5 tesárov / šalungerov alebo jednotlivci. Jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk v danej pracovnej oblasti. Maliar – jednotlivci maximálne dvojice, pracovná nemčina Tesár / Stolár – jednotlivci maximálne dvojice, pracovná nemčina Plat: pri 167 hod./mesiac: Odborný personál (vyučený): 2390€ v čistom / netto – 13,64€/hod brutto + diéty 26,40€/deň netto + 15€ príspevok na ubytovanie na deň; Pomocný personál (bez výučného listu ale s praxou): 2130€ v čistom / netto – 11,61€/hod brutto + diéty 26,40€/deň netto + 15€ príspevok na ubytovanie na deň. Miesto výkonu práce: Rakúsko, Nemecko V prípade záujmu nás kontaktujte. Radi zodpovieme na akékoľvek otázky p. Mlynárová Irena tel: 0911968086 personela@personela.sk PERSONELA s.r.o. Nám. SNP 35/48 Zvolen

Cena: 2400 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0911968086 Email: personela@personela.sk
Inzerát pridaný:3.05.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • PONUKA PRCE-SPOLUPRCE- drba-oprava robotov!!!

  PONUKA PRÁCE-SPOLUPRÁCE- údržba-oprava robotov!!!

  Ponúkame prácu pre elektrikárov/mechanikov – na živnosť/na dohodu, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu a opravu robotov (KUKA, FNUK, ABB) v automobilov priemysle v Trnave . . .
 • Tesri alovai Raksko

  Tesári Šalovači Rakúsko

  Rakúska firma I+R GmbH príjme partie tesárov/šalovačov na prácu v Rakúsku(Bregenz). Jedná sa o výstavbu bytových domov, systémovým debnením PERI/DOKA. Pracuje sa 10dní(10-1 . . .
 • Prca pre pnov - opatrovateov v Nemecku

  Práca pre pánov - opatrovateľov v Nemecku

  Hľadáme SKÚSENÉHO OPATROVATEĽA s DOBROU NEMČINOU! Na opatrovanie je pani vo veku 52 rokov (72kg), ktorá následkom nehody ochrnula. Je zaradená do stupňa opatrovania č.4. Býva . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Murári Tesári v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Murári Tesári v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!