• Dnes je: Sobota 17. marca 2018 meniny má Ľubica

Murári, Tesári, Maliari do Rakúska a Nemecka Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Murári, Tesári, Maliari do Rakúska a Nemecka

(Ponuka)
 • Murri, Tesri, Maliari do Rakska a Nemecka
Murári, Tesári, Maliari do Rakúska a Nemecka Práca na trvalý pracovný pomer na rakúsku alebo nemeckú pracovnú zmluvu (13.,14. plat, dovolenka...). Podmienka auto a aspoň jeden z partie ovláda nemecký jazyk. Vek do 62 rokov. Murár – partie do 5 murárov alebo jednotlivci. Jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk v danej pracovnej oblasti. Tesár / šalungeri na debnenie – partie do 5 tesárov / šalungerov alebo jednotlivci. Jeden z partie musí ovládať nemecký jazyk v danej pracovnej oblasti. Maliar – jednotlivci maximálne dvojice, pracovná nemčina Tesár / Stolár – jednotlivci maximálne dvojice, pracovná nemčina Plat: pri 167 hod./mesiac: Odborný personál (vyučený): 2390€ v čistom / netto – 13,64€/hod brutto + diéty 26,40€/deň netto + 15€ príspevok na ubytovanie na deň; Pomocný personál (bez výučného listu ale s praxou): 2130€ v čistom / netto – 11,61€/hod brutto + diéty 26,40€/deň netto + 15€ príspevok na ubytovanie na deň. Miesto výkonu práce: Rakúsko, Nemecko V prípade záujmu nás kontaktujte. Radi zodpovieme na akékoľvek otázky p. Mlynárová Irena tel: 0911968086 personela@personela.sk PERSONELA s.r.o. Nám. SNP 35/48 Zvolen

Cena: 2400 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0911968086 Email: personela@personela.sk
Inzerát pridaný:3.05.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Odstvkove prce LETO 2017 - automobilov priemysel

  Odstávkove práce LETO 2017 - automobilový priemysel

  Spoločnosť Interwork ponuka práce pre partie, ale aj jednotlivcov: Odstávkové práce – Trnava. Ide o rôzne montážne, elektromontážne a mechanické práce. Práca možná na živn . . .
 • Hadme remeselnch pracovnkov.

  Hľadáme remeselných pracovníkov.

  Sme personálna agentúra Centrum agency, s. r. o., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce uchádzačom o zamestnanie. Momentálne hľadáme pracovníkov na tieto pracovné pozície: mu . . .
 • Nemecko ! Zdravotnicky asistent, sestra & brat

  Nemecko ! Zdravotnicky asistent, sestra & brat

  Hladame zdravotne sestry do sukromneho zdravotnickeho zariadenia INTENSIVPFLEGEDIENST v Nemecku, oblast: Bayern, Baden Wurttemberg so znalost NJ (aj bez ANERKENNUNG) - miesto vykonu: Neme . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Murári Tesári v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Murári Tesári v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!