• Dnes je: Utorok 24. apríla 2018 meniny má Juraj

Mechanik-koordinátor - Francúzsko Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Mechanik-koordinátor - Francúzsko

(Ponuka)
 • Mechanik-koordintor - Franczsko
Spoločnosť Interwork hľadá šikovného a samostatného mechanika/koordinátora – práca vo Francúzsku (Mulhouse), automobilový priemysel. Požiadavky: - ochota pôsobiť v zahraničí po dobu 3 mesiacov - ochota pracovať na nočnej zmene - anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - vlastné auto - prax v profesii (strojársky, automobilový priemysel) - komunikatívnosť - dobré organizačné schopnosť - schopnosť riadiť tím - schopnosť zadávať jednoduchšie inštrukcie - schopnosť rýchlo sa prisbôsobiť novým veciam - fyzicky zdatný Náplň práce: Vykonávať požadované zásahy priamo na mieste, komunikácia v anglickom jazyku (2 zahraničný kolegovia). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať telefonicky alebo mailom.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0 Email: praca@interwork.sk
Mesto:Mulhouse Inzerát pridaný:13.07.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Montri-zmonci - Holandsko

  Montéri-zámočníci - Holandsko

  Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre zručných montérov/mechanikov s praxou na práce v oblasti údržby a montáže sila. Práca vonku. Začiatok: 18/4/2017 Ubytovanie zdarma Pož . . .
 • Preventvna drba - Trnava

  Preventívna údržba - Trnava

  Ponúkame prácu pre údržbárov/elektromechanikov - živnostníkov, prípadne spoluprácu pre s.r.o. Ide o údržbu robotov a v automobilov priemysle v Trnave. Práce typu: - Výmena . . .
 • Prca v zahrani

  Práca v zahraničí

  Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu vo Francúzsku pre spoľahlivých montérov, zváračov, kúrenárov, elektrikárov, zámočníkov, obkladačov, dlažbárov a pod. Práca na pracovn . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Mechanikkoordinátor v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Mechanikkoordinátor v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!