• Dnes je: Sobota 22. júla 2017 meniny má Magdaléna

Letné JUNIOR kurzy ANGLIČTINY Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Letné JUNIOR kurzy ANGLIČTINY

(Ponuka)
  Jazyková škola CASSI otvára 3.7.2017 nové LETNÉ JUNIOR KURZY ANGLIČTINY pre deti vo veku 8 - 10 rokov. Kurz angličtiny bude prebiehať v skupine 3-5 detí, počas ktorého sa deti naučia všetko, čo potrebujú, aby úspešne zvládli učivo zo školy a aj čosi navyše  Neváhajte a zapíšte do Junior kurzov aj Vaše dieťa kde sa v spoločnosti kamarátov naučí po anglicky, zažije veľa zábavy a doučí sa všetko, čo v škole nestihlo  Kurz bude prebiehať 1 x do týždňa, v PONDELOK (skupina I.) alebo v STREDU (skupina II) v čase 14:00 – 15:00 hod na Hviezdoslavovej 18 vo Zvolene. Cena: 5,00 EUR / dieťa/ 1 vyučovacia hodina (60 min.). Tešíme sa na Vás

  Cena: 5 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
  Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:21.06.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: vzdelanie knihy

  Podobné inzeráty

  • Kurzy anglitiny s native speakerom

   Kurzy angličtiny s native speakerom

   Potrebujete sa zdokonaliť v anglickom jazyku? Radi by ste otestovali svoje vedomosti a zistili ako na tom naozaj ste? Tak práve pre Vás sme pripravili kurzy anglického jazyka s naším N . . .
  • TEENAGE kurz anglitiny s NATIVE SPEAKEROM

   TEENAGE kurz angličtiny s NATIVE SPEAKEROM

   Jazyková škola CASSI 23. mája o 16:00 hod otvára Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Zaručujeme Vám výučbu v malých skupinkách 4-6 št . . .
  • Junior kurz anglitiny

   Junior kurz angličtiny

   Jazyková škola CASSI otvára 19.4.2017 nový JUNIOR KURZ ANGLIČTINY pre deti vo veku 8 - 10 rokov. Kurz angličtiny bude prebiehať v skupine 3-5 detí, počas ktorého sa deti naučia v . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať Letné JUNIOR v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať Letné JUNIOR v ďaľších inzerátoch

  Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!