• Dnes je: Štvrtok 27. júla 2017 meniny má Božena

Kurzy cudzích jazykov Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Kurzy cudzích jazykov

(Ponuka)
  Jazyková škola CASSI ponúka kurzy anglického, nemeckého, francúzskeho a ruského jazyka pre všetky jazykové úrovne! Nezáleží na tom, či ste začiatočník, mierne pokročilý alebo pokročilý, s našimi slovenskými lektormi a NATIVE SPEAKERMI si vyberie každý. Obsah hodín prispôsobený na mieru tomu, čo od kurzu potrebujete(všeobecné zameranie, odborné zameranie, obchodná AJ/NJ, ...)! Dôraz na komunikáciu vo vybranom cudzom jazyku už od prvej absolvovanej hodiny. Svoj kurz môžete absolvovať v individuálnej forme, ktorá zabezpečí výlučnú pozornosť lektora na VÁS! Ak uprednostňujete dynamickejšiu formu výučbu, skúste skupinový kurz v spoločnosti 2-4 účastníkov. O možnostiach kurzov sa informujte telefonicky, emailom alebo osobne v našich pobočkách vo Zvolene alebo v Detve.

  Cena: 15 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
  Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:16.06.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: zoznamenie

  Podobné inzeráty

  • Douovanie iakov Z z anglitiny a z neminy

   Doučovanie žiakov ZŠ z angličtiny a z nemčiny

   Míli rodičia, ak hľadáte pre svoje dieťa navštevujúce základnú školu DOUČOVANIE z ANGLIČTINY alebo z NEMČINY , prihláste ho do jazykovej školy CASSI! Vaše dieťa absolvuje do . . .
  • Kurzy cudzch jazykov

   Kurzy cudzích jazykov

   Jazyková škola CASSI ponúka kurzy anglického, nemeckého, francúzskeho a ruského jazyka pre všetky jazykové úrovne! Nezáleží na tom, či ste začiatočník, mierne pokročilý al . . .
  • . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať Kurzy cudzích v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať Kurzy cudzích v ďaľších inzerátoch

  Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!