• Dnes je: Štvrtok 26. apríla 2018 meniny má Jaroslava

Kury cudzích jazykov Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Kury cudzích jazykov

(Ponuka)
 • Kury cudzch jazykov
Jazyková škola CASSI ponúka kurzy anglického, nemeckého, francúzskeho a ruského jazyka pre všetky jazykové úrovne! Nezáleží na tom, či ste začiatočník, mierne pokročilý alebo pokročilý, s našimi slovenskými lektormi a NATIVE SPEAKERMI si vyberie každý. Obsah hodín prispôsobený na mieru tomu, čo od kurzu potrebujete(všeobecné zameranie, odborné zameranie, obchodná AJ/NJ, ...)! Dôraz na komunikáciu vo vybranom cudzom jazyku už od prvej absolvovanej hodiny. Svoj kurz môžete absolvovať v individuálnej forme, ktorá zabezpečí výlučnú pozornosť lektora na VÁS! Ak uprednostňujete dynamickejšiu formu výučbu, skúste skupinový kurz v spoločnosti 2-4 účastníkov. O možnostiach kurzov sa informujte telefonicky, emailom alebo osobne v našich pobočkách vo Zvolene alebo v Detve.

Cena: 15 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:21.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Kurzy v ruskom jazyku

  Kurzy v ruskom jazyku

  V jazykovej škole CASSI môžete oprášiť svoje vedomosti z RUŠTINY alebo sa naučiť tento krásny jazyk ako úplný začiatočník. Naše kurzy v ruskom jazyku vedie skúsená NATIVE S . . .
 • TEENAGE kurz anglitiny s NATIVE SPEAKEROM

  TEENAGE kurz angličtiny s NATIVE SPEAKEROM

  Jazyková škola CASSI už 21. marca o 16:00 hod otvára Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Zaručujeme Vám výučbu v malých skupinkách 4-6 . . .
 • Rieenia pre vae rzne problmy s peniazmi

  Riešenia pre vaše rôzne problémy s peniazmi

  Podnikateľské služby a vážne osoby. Táto správa je určená pre fyzické osoby, právnické osoby a spoločnosti. môžete si požičať peniaze za veľmi nízku úrokovú sadzbu, p . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Kury cudzích v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Kury cudzích v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!