• Dnes je: Štvrtok 27. júla 2017 meniny má Božena

Kury cudzích jazykov Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Kury cudzích jazykov

(Ponuka)
  Jazyková škola CASSI ponúka kurzy anglického, nemeckého, francúzskeho a ruského jazyka pre všetky jazykové úrovne! Nezáleží na tom, či ste začiatočník, mierne pokročilý alebo pokročilý, s našimi slovenskými lektormi a NATIVE SPEAKERMI si vyberie každý. Obsah hodín prispôsobený na mieru tomu, čo od kurzu potrebujete(všeobecné zameranie, odborné zameranie, obchodná AJ/NJ, ...)! Dôraz na komunikáciu vo vybranom cudzom jazyku už od prvej absolvovanej hodiny. Svoj kurz môžete absolvovať v individuálnej forme, ktorá zabezpečí výlučnú pozornosť lektora na VÁS! Ak uprednostňujete dynamickejšiu formu výučbu, skúste skupinový kurz v spoločnosti 2-4 účastníkov. O možnostiach kurzov sa informujte telefonicky, emailom alebo osobne v našich pobočkách vo Zvolene alebo v Detve.

  Cena: 15 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
  Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:21.06.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

  Podobné inzeráty

  • Preklady a tlmoenie

   Preklady a tlmočenie

   Jazyková škola CASSI v rámci ponuky svojich služieb ponúka aj prekladateľké a tlmočnícke služby. Preklady poskytujeme v jazykoch: anglickom,nemeckom, francúzskom, ruskom, španiel . . .
  • Sahovanie Martin a irok okolie vypratvanie likvidcia

   Sťahovanie Martin a široké okolie vypratávanie likvidácia

   Sťahovacie služby Martin a široké okolie preprava. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše bezproblémové presťahovanie. Vieme rozvr . . .
  • Spracovanie tovnej zvierky , daovho priznania, daovej evidencie

   Spracovanie účtovnej závierky , dańového priznania, daňovej evidencie

   Spracovanie účtovnej závierky Účtovná závierka v sústave podvojného a účtovníctva okrem všeobecných náležitostí obsahuje tieto súčasti: Daňové priznania , súvahu, . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať Kury cudzích v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať Kury cudzích v ďaľších inzerátoch

  Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!