• Dnes je: Streda 20. júna 2018 meniny má Valéria

GITAROVÁ AKADÉMIA - 1. Gitarová lekcia je BEZPLATNÁ Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

GITAROVÁ AKADÉMIA - 1. Gitarová lekcia je BEZPLATNÁ

(Ponuka)
 • GITAROV AKADMIA - 1. Gitarov lekcia je BEZPLATN
 • GITAROV AKADMIA - 1. Gitarov lekcia je BEZPLATN
Gitarová akadémia / Moderná gitarová škola VYSKÚŠAJTE 1. GITAROVÚ LEKCIU BEZPLATNE, stačí si rezervovať termín na +421904588417 , alebo na info@gitarovaakademia.sk a o niekoľko hodín už môžete začať hrať. NEMÁTE GITARU? My Vám ju požičiame, alebo kúpime. ROZVRH prispôsobíme Vašim požiadavkám. * Chcete sa naučiť hrať na gitaru, ale žiadnu nemáte? * Alebo venovať svojmu blízkemu originálny darček? * Chcete získať nový impulz radosti zo života? * Ovládate základy hry na gitare, či hudobnej teórie, ale neviete ako napredovať? * Kompletný gitarový kurz + gitara, gitarové púzdro a príslušenstvo. * Individuálne a skupinové kurzy v centre Bratislavy cez týždeň i víkendy. * Prispôsobíme rozvrh podľa Vašich predstáv. * Základy hry na gitaru a hudobnej teórie s nami zvládnete za pár týždňov. * Je dokázané, že aj chvíľa hry na hudobnom nástroji dokáže človeka dobiť množstvom energie. * Príjemné prostredie, milí ľudia a úžasná atmosféra. To je naša Gitarová akadémia! Gitarová akadémia je moderná gitarová škola s unikátnymi metódami výuky. Osnovy a spôsob výučby sú koncipované tak, aby študent pochopil každú gitarovú lekciu súbežne s hudobnou teóriou. Iba tak docielime najrýchlejší a najprogresívnejší rast záujemcu o hru na gitare. Jeho hudobné napredovanie je najvyššia méta našej Akadémie, ku ktorej sa spoločne priblížime. * Gitarová akadémia ponúka niekoľko druhov kurzov. Z nich si záujemca môže vybrať ten, ktorý jeho požiadavkám a predstave najviac vyhovuje. * Každému účastníkovi venujeme učebnicu, z ktorej bude čerpať základy hry na gitare a hudobnej teórie počas celého trvania kurzu. * Po úspešnom ukončení vybraných kurzov Gitarovej akadémie pre začiatočníkov a mierne pokročilých získajú učastníci certifikát Gitarovej akadémie a 10% zľavu na nasledujúce kurzy. KONTAKT: Gitarová akadémia Májkova ul. č. 3 (Pri kostole Blumentál) Bratislava, 811 03 +421904588417 www.gitarovaakademia.sk info@gitarovaakademia.sk facebook/ Gitarová akadémia youtube/ Gitarová akadémia

Cena: 0 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0904588417 Email: matusplavec@gmail.com
Mesto:Bratislava Inzerát pridaný:20.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: hudba

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Starejsi Dj. ponuka

  Starejsi Dj. ponuka

  Dlhorocny Dj - starejsi Vam ponuka hudobnu produkciu na Vasu svadbu, od A az po Z.Spolocne vypracovanie celeho programu a scenara je samozrejmostou pri osobnom stretnuti. Hudobny vyber podl . . .
 • Basov kombo TC Electronic 250 W

  Basové kombo TC Electronic 250 W

  Predám za výhodnú cenu nové basgitarové kombo zo série BG s výkonom 250 W, 2 x 10“ reproduktory + 1" piezo tweeter, dva sloty pre TonePrint efekty, zosilnovac triedy D, 3-pásmový . . .
 • Hudba na svadbu

  Hudba na svadbu

  Party DJ na kultúrne udalosti. výborná hudba na Rodinné oslavy, svadby v štýle Oldies, slovenské a české šlágre, evergreeny, ... . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať GITAROVÁ AKADÉMIA v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať GITAROVÁ AKADÉMIA v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!