• Dnes je: Streda 21. februára 2018 meniny má Eleonóra

GITAROVÁ AKADÉMIA - 1. Gitarová lekcia je BEZPLATNÁ Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

GITAROVÁ AKADÉMIA - 1. Gitarová lekcia je BEZPLATNÁ

(Ponuka)
 • GITAROV AKADMIA - 1. Gitarov lekcia je BEZPLATN
 • GITAROV AKADMIA - 1. Gitarov lekcia je BEZPLATN
Gitarová akadémia / Moderná gitarová škola VYSKÚŠAJTE 1. GITAROVÚ LEKCIU BEZPLATNE, stačí si rezervovať termín na +421904588417 , alebo na info@gitarovaakademia.sk a o niekoľko hodín už môžete začať hrať. NEMÁTE GITARU? My Vám ju požičiame, alebo kúpime. ROZVRH prispôsobíme Vašim požiadavkám. * Chcete sa naučiť hrať na gitaru, ale žiadnu nemáte? * Alebo venovať svojmu blízkemu originálny darček? * Chcete získať nový impulz radosti zo života? * Ovládate základy hry na gitare, či hudobnej teórie, ale neviete ako napredovať? * Kompletný gitarový kurz + gitara, gitarové púzdro a príslušenstvo. * Individuálne a skupinové kurzy v centre Bratislavy cez týždeň i víkendy. * Prispôsobíme rozvrh podľa Vašich predstáv. * Základy hry na gitaru a hudobnej teórie s nami zvládnete za pár týždňov. * Je dokázané, že aj chvíľa hry na hudobnom nástroji dokáže človeka dobiť množstvom energie. * Príjemné prostredie, milí ľudia a úžasná atmosféra. To je naša Gitarová akadémia! Gitarová akadémia je moderná gitarová škola s unikátnymi metódami výuky. Osnovy a spôsob výučby sú koncipované tak, aby študent pochopil každú gitarovú lekciu súbežne s hudobnou teóriou. Iba tak docielime najrýchlejší a najprogresívnejší rast záujemcu o hru na gitare. Jeho hudobné napredovanie je najvyššia méta našej Akadémie, ku ktorej sa spoločne priblížime. * Gitarová akadémia ponúka niekoľko druhov kurzov. Z nich si záujemca môže vybrať ten, ktorý jeho požiadavkám a predstave najviac vyhovuje. * Každému účastníkovi venujeme učebnicu, z ktorej bude čerpať základy hry na gitare a hudobnej teórie počas celého trvania kurzu. * Po úspešnom ukončení vybraných kurzov Gitarovej akadémie pre začiatočníkov a mierne pokročilých získajú učastníci certifikát Gitarovej akadémie a 10% zľavu na nasledujúce kurzy. KONTAKT: Gitarová akadémia Májkova ul. č. 3 (Pri kostole Blumentál) Bratislava, 811 03 +421904588417 www.gitarovaakademia.sk info@gitarovaakademia.sk facebook/ Gitarová akadémia youtube/ Gitarová akadémia

Cena: 0 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0904588417 Email: matusplavec@gmail.com
Mesto:Bratislava Inzerát pridaný:20.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: hudba

Podobné inzeráty

 • Hudba na svadbu

  Hudba na svadbu

  Party DJ na kultúrne udalosti. výborná hudba na Rodinné oslavy, svadby v štýle Oldies, slovenské a české šlágre, evergreeny, ... . . .
 • Basov kombo TC Electronic 250 W

  Basové kombo TC Electronic 250 W

  Predám za výhodnú cenu nové basgitarové kombo zo série BG s výkonom 250 W, 2 x 10“ reproduktory + 1" piezo tweeter, dva sloty pre TonePrint efekty, zosilnovac triedy D, 3-pásmový . . .
 • Hadte ver alebo investora pre vae projekty.

  Hľadáte úver alebo investora pre vaše projekty.

  Hľadáte úver alebo investora pre vaše projekty, podnikateľský úver, osobné pôžičky, úveru na bývanie, auto pripravené, študentské pôžičky dlh konsolidačný úver. -Si odm . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať GITAROVÁ AKADÉMIA v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať GITAROVÁ AKADÉMIA v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!