• Dnes je: Pondelok 25. septembra 2017 meniny má Vladislav

Francuzsky buldoček s PP psík Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Francuzsky buldoček s PP psík

(Ponuka)
 • Francuzsky buldoek s PP psk
 • Francuzsky buldoek s PP psk
CHS Anjelský dar Beliniec má na predaj krásneho psíka po výstavných rodičoch. Volá sa Emanuel. Narodený 23.6.2017. Otec: My Source of Joy Franky Four Paws - Slovak grand champion, Slovak Beauty champion, Slovak junior champion, Club champion MSBMK, TOP DOG SLOVAKIA 2015 and 2016: N. 1 best male, 3xCAJC,14xCAC,7xres.CAC,6xCACIB,2xres.CACIB,4 xBOB,2xBOJ3xBOS Matka: Isabella de Moravie noblesse - Champion Slovakia, Champion Czech Republic, Grand champion Czech Republic, Club champion MSBMK, Klubový víťaz MSBMK 1xCAJC, 11x CAC, 5x R.CAC, 2x R.CACIB, BOB Psík je očkovaný, pravidelne odčervený, čipovaný, ma EU passport a samozrejme preukaz pôvodu. Kupna zmluva a poradenstvo je samozrejmosťou.

Cena: dohoda €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0902284691 Email:
Mesto:Topolcany Inzerát pridaný:16.08.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: zvierata rastliny

Podobné inzeráty

 • pelech pre psa Reedog Comfy Black

  pelech pre psa Reedog Comfy Black

  Hľadáte pre vašeho psieho miláčika nadštandardný, luxusný ale pritom pohodlný pelech? Už nemusíte ďalej hľadať! Máme tu pre vás a vašeho psíka kvalitný peleštek Reedog, k . . .
 • Bionek Fris za vysvden

  Bišonek Frisé za vysvědčení

  Prodám Bišóniky Frisé s PP, po otci z Rakouska. Akce ! V ceně rozvoz po celém Slovensku, ČR a čipování ! Malý, 30cm, bílý, nelínající psík, vypadající jako plyšový medv . . .
 • Labrador Retriever - teniatka s PP

  Labrador Retriever - šteniatka s PP

  Chovateľská stanica labradorov Deizigold ponúka na predaj šteniatka žltej farby vhodné na chov, výstavy, ale hlavne ako domáci miláčik. Šteniatka sa narodili 29.7. Máme 4 psíkov . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Francuzsky buldoček v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Francuzsky buldoček v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!