• Dnes je: Štvrtok 26. apríla 2018 meniny má Jaroslava

Firemné kurzy angličtiny - nemčiny Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Firemné kurzy angličtiny - nemčiny

(Ponuka)
 • Firemn kurzy anglitiny - neminy
Absolvujte spolu s jazykovou školou CASSI- FIREMNÉ KURZY ANGLIČTINY alebo NEMČINY. Doprajte svojím zamestnancom profesionálny rast, ktorý Vašej firme pomôže upevniť svoje postavenie na trhu a odlíšiť sa od konkurencie. Na našich kurzoch angličtiny/ nemčiny pripravíme Vašich zamestnancov na obchodné rokovania, porady, meetingy so zahraničnými obchodnými partnermi a sponzormi. Naučíme ich všetky potrebné frázy, ktoré sa používajú vo Vašom biznise a naučíme ich ako tvoriť viesť obchodnú korešpondenciu vo vybranom cudzom jazyku. Hodiny môžete vy a vaši zamestnanci absolvovať v našej pobočke, alebo prídu naši lektori za Vami, čím ušetríte čas aj peniaze. Kurzy angličtiny je navyše možné absolvovať aj s NATIVE SPEAKEROM, s pomocou ktorého rýchlo rýchlo zistíte ako na tom so svojími vedomosťami ste. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Cena: 15 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:21.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Bracie prce , odvoz sute , vypratvanie

  Búracie práce , odvoz sute , vypratávanie

  Realizujeme búracie práce , odvoz sute a vypratávanie domov a pivníc v regióne Bratislava , Senec , Pezinok a Dunajská Streda za prijateľné ceny. Potrebujete vybúrať priečku , . . .
 • Zbavme Vs dlhov.

  Zbavíme Vás dlhov.

  Máš dlhy a nestačíš splácať? Volajú ti, aby si ihneď zaplatil? Hrozí ti exekúcia, či dražba? Pomôžeme ti – aj s osobným bankrotom. Volaj, alebo pošli sms v tvare: men . . .
 • Sahovanie Turianske Teplice vypratvanie likvidcia mont

  Sťahovanie Turčianske Teplice vypratávanie likvidácia montáž

  Sťahovacie , vypratávacie a likvidačné služby, Turčianske Teplice preprava. Montáž nábytku. Kompletné sťahovacie služby. Autodoprava. Profesionálny tím sa postará o Vaše . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Firemné kurzy v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Firemné kurzy v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!