• Dnes je: Štvrtok 27. júla 2017 meniny má Božena

Denný anglicko- zábavný tábor pre deti vo veku 6-8 rokov Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Denný anglicko- zábavný tábor pre deti vo veku 6-8 rokov

(Ponuka)
  Jazyková škola CASSI otvára ďalší ročník Denného anglicko- zábavného tábora, ktorý je určený pre všetky deti vo veku 6-8 rokov ! Ak hľadáte zmysluplný program pre svoje deti počas letných prázdnin tak neváhajte a prihláste svoje dieťa k nám. Zaručujeme každodennú porciu angličtiny, veľa zábavy v kruhu rovesníkov, spoznanie nových kamarátov. V prípade priaznivého počasia si užijeme aj pobyt na čerstvom vzduchu ako napríklad potulky mestom, výlety do okolia Zvolena, piknik na Sliači, návštevu kina, výlet na Lunterov ranč a kopec ďalších aktivít  Denný anglický tábor bude prebiehať v našich priestoroch na Hviezdoslavovej 18 vo Zvolene, v termíne 14.8.2017– 18.8.2017, v čase 08:30 – 15:30 hod. Cena: 89 EUR/ dieťa. V cene je zahrnuté: kurz AJ, desiata, obed, pitný režim, náklady na organizáciu výletov, úrazové poistenie. Svoje dieťa môžete prihlásiť osobne, telefonicky alebo emailom. Tešíme sa na Vás

  Cena: 89 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0948699124 Email: cassi@cassi.sk
  Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:21.06.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

  Podobné inzeráty

  • Kurzy ANGLITINY s NATIVE SPEAKEROM

   Kurzy ANGLIČTINY s NATIVE SPEAKEROM

   Potrebujete sa zdokonaliť v anglickom jazyku? Radi by ste otestovali svoje vedomosti a zistili ako na tom naozaj ste? Tak práve pre Vás sme pripravili kurzy anglického jazyka s naším N . . .
  • Oddenie, hypotky

   Oddĺženie, hypotéky

   Dostali ste sa do problémov so splácaním pôžičky, hypotéky? Hrozí Vám exekúcia alebo dražba nehnuteľnosti? Nie je ešte všetko stratené! Ponúkame Vám niekoľko riešení. . . .
  • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko

   Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko

   Sme partia živnostníkov ktorá sa špecializuje na odstraňovanie vlhkých domov podrezávaním domov , realizujeme lokálnu alebo rozsiahlu injektáž muriva zabraňujúcej priesakom vlh . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať Denný anglicko v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať Denný anglicko v ďaľších inzerátoch

  Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!