• Dnes je: Štvrtok 26. apríla 2018 meniny má Jaroslava

Dámska kabelka nová nepoužívaná Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Dámska kabelka nová nepoužívaná

(Ponuka)
 • Dmska kabelka nov nepouvan
 • Dmska kabelka nov nepouvan
Ponuka: - dámska letná kabelka - nová (nepoužívaná) vyrobená z koženky (imitácia kože). Možnosť oddelenia spodnej časti - broskyňovej farby od hornej časti - béžovej farby - obidve časti sa dajú používať aj samostatne. Možnosť nosenia v ruke (rúčka) pri kompletnej kabelke a béžovej (vrchnej) časti a cez rameno (remienok cez rameno) pri kompletnej a broskyňovej (spodnej) časti. Vnútorný priestor kompletnej kabelky a jej béžovej (vrchnej) časti je prispôsobený na nosenie dokladov a mobilu a má aj vnútorné vrecko na zips. Vnútorný priestor jej broskyňovej časti je bez delenia (samostatných častí). Rozmery: - kompletnej kabelky: 40 x 35 cm (foto č. 1 a 3), spodnej časti - broskyňovej farby: 40 x 30 cm (foto č. 4 a 5), vrchnej časti - béžovej farby: 37 x 33 cm (foto č. 6), výška uška: 20 cm, dĺžka remeňa na nosenie cez rameno: 100 cm

Cena: dohoda €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk +421917670712 Email:
Mesto:Všetky lokality Inzerát pridaný:8.01.2018
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: oblecenie obuv

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Hello Kitty digitlne hodinky

  Hello Kitty digitálne hodinky

  Predám nový typ Hello Kitty hodiniek - digitálne LED-ky - s nápisom a logom Hello Kitty na čiernom ciferníku hrúbky 8 mm, farebný silikonový remienok má dĺžku 23 cm. Aktuálny č . . .
 • Nov nepouit aty s visakou sa prispsobia hocijakej postave

  Nové nepoužité šaty s visačkou sa prispôsobia hocijakej postave

  Nové nepoužité šaty s visačkou sa prispôsobia hocijakej postave, sú elastické...v. M/L alebo 40-44. Farba: sýta lososovo-punčová. Hrudník je vpredu jemne vystužený. V páse sa . . .
 • Pletaci stroj Dopleta a 48kg u na klbka navinutej vlny

  Pletaci stroj Dopleta a 48kg už na klbka navinutej vlny

  Pletaci stroj Dopleta s vercajchom a 48kg vlny v 5-tich velkych krabiciach..k tomu navyše cca 60 klbok niti na vyšivanie,kniha vzorov,ihlice,navijačky a ešte i nejaka nenavinuta vlna..vh . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Dámska kabelka v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Dámska kabelka v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!