• Dnes je: Sobota 17. marca 2018 meniny má Ľubica

BRÚSENIE PARKIET Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

BRÚSENIE PARKIET

(Ponuka)
 • BRSENIE PARKIET
 • BRSENIE PARKIET
Ponúkam: BRÚSENIE,TMELENIE,LAKOVANIE-OLEJOVANIE PARKIET Používam len najkvalitnejšie laky,oleje,vosky a moridlá od svetových firiem : BONA(švédsko),BLANCHON(francúzsko)OSMO a LOBA (nemecko) z ktorých vám ponúkam široký výber variant povrchovej úpravy vašej podlahy Ďalej ponúkam prípravu podkladu,predaj a montáž parkiet. Nivelizáčné práce a hmoty. Komplet parketárske služby a servis. Sme team parketárov s dlhohoročnou praxou a ponúkame dlhodobú záruku kvality a dobré ceny... Tel.:0917755577 E-mail:info@euromont.sk Viac info na-brusenieparkiet.com AKCIA !!!: Samotné vybrúsenie podlahy už od 4,00 €/m2!!! Komplet renovácia + 3x švédsky lak SYNTECO BASIC teraz za 9,99 € s DPH/m2!!!- Komplet renovácia + 3x švédsky lak THOMSIT PP 70 teraz za 11,99 € s DPH/m2!!! Komplet renovácia + 3x švédsky lak BONA MEGA teraz za 14,99 € s DPH/m2!!! Kompletná renovácia +2 x olejovanie HARDWAX teraz za 12,99 € s DPH/m2!!! Cenová ponuka a poradenstvo zdarma. –sipka.parkety@gmail.com Práce realizujeme po celej SR. Požívame nové brúsky(na 220W-6A) s odsávaním prachu.

Cena: 10 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917755577 Email: sipka.parkety@gmail.com
Mesto:SLOVENSKO Inzerát pridaný:2.11.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Reklamn plachty

  Reklamné plachty

  Neviete ako sa zviditeľniť? Reklamná plachta- banner Vám pomôže ľahko a rýchlo byť v popredí predaja alebo ponuky tovaru a služieb aký ponúka Vaša organizácia. Najideálnej . . .
 • Denn anglick tbor- SUMMER CAMP pre mlde vo veku 9-13 rokov

  Denný anglický tábor- SUMMER CAMP pre mládež vo veku 9-13 rokov

  Vážení rodičia , dávame do pozornosti Denný anglický tábor -SUMMER CAMP 2017, ktorý organizuje naša jazyková škola CASSI pre STARŠIE DETI vo veku 9-13 ROKOV. Tábor sa bude kona . . .
 • jamesfernandez250@gmail.com

  jamesfernandez250@gmail.com

  Rýchla reakcia: jamesfernandez250@gmail.com Ja som človek, ktorý úvery international. S kapitálom použité, aby sa pôžičky medzi jednotlivcami na krátkodobé a dlhodobé € 4 . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať BRÚSENIE PARKIET v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať BRÚSENIE PARKIET v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!