• Dnes je: Štvrtok 21. septembra 2017 meniny má Matúš

Britské mačiatka s PP Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Britské mačiatka s PP

(Ponuka)
 • Britsk maiatka s PP
 • Britsk maiatka s PP
Naša CHS ponúka volne maciatka: uz k odberu mačička Chrystal von Rodos, zlato čierna bodkovaná nar. 9.1.2017 a mačiatka Jonathan (BSH ny11), Joshua (BSH ny 22) a Jasmin Von Rodos (BSH ny 24) nar. 22.4. 2017, k odberu budú v polke júla. V čase odberu sú mačiatka viackrát odčervené, 2x zaočkované. Rodičia sú testovaní na FeLv ("mačacia leukémia"), FIV ("mačací aids"), PKD (genetické ochorenie obličiek) s negatívnym výsledkom. Su naučené a na bežný ruch domácnosti, prítomnosť detí, psov a čistote. Vhodné do chovu, na vystavy aj ako luxusný maznáčik. Len do najlepších podmienok a milujúcich ruk. Možnosť vidieť oboch rodičov. Pri rýchlom jednaní zľava na cene. Pre viac informácií prosím volejte. Na SMS neodpovedám!!!

Cena: Dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0903468062  Email: vonrodos@wbl.sk
Mesto:Bratislava Inzerát pridaný:28.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: zvierata rastliny

Podobné inzeráty

 • Americk stafordrsk terir s PP

  Americký stafordšírský teriér s PP

  Americký stafordšírský teriér -chov.stanice Develish Tenderness nabízí štěnátka z tohoto spojení máme jenom kluky : o.- Bart Balgaro - V1,VT,CAC,OV, Ataxie-Clear. m.- Abbie Amsta . . .
 • pelech pre psa Reedog Red Royal

  pelech pre psa Reedog Red Royal

  Pohodlie, labky a vzhľad kráľovskej lóže, to je peleštek Reedog ROYAL,ktorý je vyrobený z veľmi kvalitného materiálu. Výhodou je snímateľný poťah,ktorý môžete prať aj v p . . .
 • pelech pre psa Reedog Black Paw

  pelech pre psa Reedog Black Paw

  Pohodolný a ľahko udržovateľný pelech Reedog, ktorý je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu Cordura, ktorý odoláva nečistotám a predovšetkým škrábancom vašeho . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Britské mačiatka v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Britské mačiatka v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!