• Dnes je: Štvrtok 19. októbra 2017 meniny má Kristián

autonálepky Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

autonálepky

(Ponuka)
 • autonlepky
 • autonlepky
Najväčší výber nálepiek na internete, už viac ako 4 000 jedno a viac farebných fóliových nálepiek. Máte na výber z pekných a kvalitných nálepiek. Už od 2 € na rôzne použitie. Dokážeme vyrobiť aj nálepku na želanie. Oživte si Vaše auto, kamión, nábytok a elektroniku veselou a originálnou nálepkou. U nás si zaručene vyberiete. Nálepky sú prehľadne podelené v kategóriách. U nás nájdete rôzne druhy humorných nálepiek, nálepiek pre deti či zvieratiek. Ponúkame aj oznamovacie a upozorňujúce nálepky – vodič začiatočník alebo dieťa v aute. Tešíme sa na Vašu návštevu. auto-samolepky.sk

Cena: 2 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0948274407 Email: info@auto-samolepky.sk
Inzerát pridaný:14.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: auto moto

Podobné inzeráty

 • Kniha jzd

  Kniha jázd

  Ponúkame dodávku a montáž GPS sledovacích zariadení s automatickou tvorbou knihy jázd pre daňové účely, vhodné do všetkých typov automobilov, s možnosťou sledovania spotreby. . . .
 • Predm Fiat Brava 1.2 r.2001 v top stave kpen v SR - TOP

  Predám Fiat Brava 1.2 r.2001 v top stave kúpené v SR - TOP

  Predám Fiat Brava 1,2 r.v.3/2001.nízka spotreba 5l/100km.Druhý majiteľ,80ps,auto bolo kúpené v SR.Abs,centrál,servo,stk+ek ešte skoro dva roky,elektrické predné okná + elektrické . . .
 • Repasovan turb ,zruka

  Repasované turbá ,záruka

  Ponúkam na predaj repasované turbá - turbá po kompletnej repasácí - menený komplet vnútrajšok *(originál diely žiadne lacné náhrady!) obal opieskovaný,turbá vyvážené - otes . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať autonálepky v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať autonálepky v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!