• Dnes je: Utorok 22. mája 2018 meniny má Júlia, Juliana

Automechanici Nemecko, Holandsko (mzda od 1800 eur v čistom) Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Automechanici Nemecko, Holandsko (mzda od 1800 eur v čistom)

(Ponuka)
 • Automechanici Nemecko, Holandsko (mzda od 1800 eur v istom)
Hľadáme automechanikov na osobné vozidlá, opravy poľnohospodárskych strojov, automechanikov kamiónov, lakýrnikov a klampiarov na prácu do Nemecka a Holandska. -mzda: od 1800 eur/netto - hlavný pracovný pomer - pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy - ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom Požiadavky: - vyžaduje sa prax v odbore min. 3 roky - anglicky alebo nemecký jazyk na pokročilej úrovni - vlastné auto výhodou V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom na info@dkrs.sk: -Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku - Výučný list, certifikáty - Referencie od predošlých zamestnávateľov K dispozícii sme Vám e-mailom: info@dkrs.sk, telefonicky: 0910901936, 0910983036,047/5622620. Web: www.dkrs.sk, facebook: DK Recruitment Services

Cena: 1800 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0910901936 Email: info@dkrs.sk
Inzerát pridaný:28.12.2016
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Elektromontne prce - Trnava-Bratislava

  Elektromontážne práce - Trnava-Bratislava

  ponúka prácu pre elektrikárov (priemyselná inštalácia): - zapájanie rozvodových skríň - zapájania robotov - ťahanie káblov, žľabovanie - potrebná platná vyhláška elekt . . .
 • KZELN DRBR

  KÚZELNÝ ÚDRŽBÁR

  KÚZELNÝ ÚDRŽBÁR Kurz pre domácich majstrov …. Hotel pre krasu mladosť a zdravie usporadúva kurz pre nadobúdanie profesionálnych zručnosti materializovať dobre nápady vo vašo . . .
 • Elektrikri Holandsko-Nemecko s AJ-NJ

  Elektrikári Holandsko-Nemecko s AJ-NJ

  Hľadáme skúsených elektrikárov, ktorí ovládajú nemecký alebo anglický jazyk na pokročilej úrovni. Jedná sa o prácu na rôznych priemyselných projektoch v Nemecku a Holandsku. . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Automechanici Nemecko v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Automechanici Nemecko v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!