• Dnes je: Sobota 20. januára 2018 meniny má Dalibor

Australský ovčák štěňata s PP Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Australský ovčák štěňata s PP

(Ponuka)
 • Australsk ovk tata s PP
 • Australsk ovk tata s PP
V naší chovatelské stanici máme volné ještě dvě štěňátka v barvě red-tri. Pejska Kasso a fenku Koru. Poslední vrh po této úžasné feně. Oba rodiče mají skvělé povahy. Pouze pro vážné zájemce. Rodokmen těchto štěňátek se bude pyšnit rodiči a s jejich předky z velice úspěšné stanice v USA Thornapple. Obě štěňátka se mohou pyšnit skvělými zdravotními výsledky. První vrh v naší chovatelské stanici, kde mají oba rodiče vyšetřené spousty nových testů s vynikajícími výsledky. Po rodičích budou mít štěňátka ty nejlepší zdravotní výsledky. CEA, PRA, HSF4, CMR1, DM, CD, MH, NCL 6, Lokus D N/N a MDR1 N/P. Oba rodiče rtg DKK a DLK 0/0, oba plnochrupí. Telefon: +420775695803.

Cena: dohodou €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk +420775695803 Email:
Mesto:Cel SR Inzerát pridaný:12.01.2018
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: zvierata rastliny

Podobné inzeráty

 • Zhradn zavlaovac systm

  Záhradný zavlažovací systém

  Predám záhradný zavlažovací systém - kvapkový a produkujúci jemnú hmlovinu. Vhodné pre zavlažovanie záhrady, skleníkov, trávnika apod. Vysoká úspora nielen vody ale aj vášh . . .
 • Brojlerov kurat - rozvoz zadarmo

  Brojlerové kurčatá - rozvoz zadarmo

  Celoročne ponúkame 1-dňové biele brojlerové kuriatka typu Ross 308 - sú to rýchlorastúce kurence mäsového typu. Cena 0,50 eur / kus. Pri odbere väčšieho množstva cena dohodou. . . .
 • Labrador Retriever - teniatka s PP

  Labrador Retriever - šteniatka s PP

  Chovateľská stanica labradorov Deizigold ponúka na predaj šteniatka žltej farby vhodné na chov, výstavy, ale hlavne ako domáci miláčik. Šteniatka sa narodili 29.7. Máme 4 psíkov . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Australský ovčák v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Australský ovčák v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!