• Dnes je: Sobota 24. februára 2018 meniny má Metej

Administratívna brigáda Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Administratívna brigáda

(Ponuka)
Ponuka administratívnej brigády. Zárobok 500 € / mesačne. Zaškolíme. Náplň práce: marketing, vybavovanie emailov, plnenie úloh, opisovanie, rozmnožovanie, rozposielanie a spracovanie reklamných dokumentov. Práca z domu. Pracovný čas flexibilný. Za každú splnenú úlohu je odmena 5 €. Odmeny sú vyplácane do 72 hodín od splnenia úlohy. Počet úloh nie je limitovaný, je na Vás koľko odpracujete, toľko si zarobíte. Ja osobne som s brigádou veľmi spokojný, skutočne funguje, odporúčam. Pre zamestnaných, nezamestnaných, študentov, dôchodcov, MD. Kontakt: simkovicovaeva@gmail.com

Cena: 500 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: simkovicovaeva@gmail.com
Mesto:Slovensko Inzerát pridaný:13.07.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Murar38r hlada pracu Nemecko Rakusko

  Murar38r hlada pracu Nemecko Rakusko

  Vyuceny murar prax21r. Zaoberám sa murovaným omietky stierky betonárske práce potery podlahy dlažba maľovanie zateplenie a podobne . . .
 • Praca v Raksku

  Praca v Rakúsku

  Hľadáme nových klientov na prácu do Rakúska a Talianska na zber špargle a jahôd,broskýň a nektariniek,balenie tovaru v logistickom centre,balenie mäsa a mäsových výrobkov,rozrá . . .
 • Ponuka prce v R

  Ponuka práce v ČR

  Operátor výroby, práca v ČR. Hodinová mzda - zaujímavé finančné ohodnotenie. Možnosť nadčasov. Práca v čistom, teplom, bezprašnom prostredí. Príspevky na stravu a cestovn . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Administratívna brigáda v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Administratívna brigáda v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!