• Dnes je: Pondelok 18. decembra 2017 meniny má Sláva, Slávka

Zemné a výkopové práce, bágrovanie a drobné úpravy terénu bágrom, ( vykopať, vybágrovať ) Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Zemné a výkopové práce, bágrovanie a drobné úpravy terénu bágrom, ( vykopať, vybágrovať )

(Ponuka)
 • Zemn a vkopov prce, bgrovanie a drobn pravy ternu bgrom, ( vykopa, vybgrova )
 • Zemn a vkopov prce, bgrovanie a drobn pravy ternu bgrom, ( vykopa, vybgrova )
So zapožičaným bágrom zvládnete zrealizovať zemné a výkopové práce za výhodnú cenu. Ponúkam na prenájom minibáger, s ktorým dokážete zrealizovať úpravy terénu. Požičiam minirýpadlo s malými kompaktnými rozmermi, ktoré je vhodné pre prácu v stiesnených priestoroch, napr.: v úzkych dvoroch, pri plotoch a stenách domov. Výkopy základov ( domy ploty chaty garáže ) Obkopávanie základov pri odvlhčovaní a sanácií vlhkých múrov domov. Výkopy jám pre bazény, ČOV, žumpy, šachty. Inžinierske siete ( voda, kanalizácia, atď... ) Možná aj práca s rýpadlom vo vnútri budov. Minibáger YANMAR SV 08 má hmotnosť iba 1.035 kg. Hĺbkový dosah 1.500 mm. Výkopovú lopatu širokú 33 cm. Svahovaciu lopatu 70 cm. Cena prenájmu minirýpadla je 50 EUR / 1 deň. Pri prenájme na týždeň a viac, je cena denného prenájmu 43 EUR. Mesačné nájomé je 1.000 EUR, Ceny sú bez dph, konečná cena prenájmu dohodou. Telef: 0904/160697 Velmi jednoduchá obsluha minibágra. Minirýpadlo má sklápateľný ochranný rám, takže je možná jeho preprava vo väčšej dodávke, alebo na ľahšom prívesnom vozíku. Transportné rozmery: šírka 680 mm , dĺžka 2600 mm , výška 1600 mm V prípade potreby dopravu minibágra na miesto prenájmu zorganizujeme

Cena: 50 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0904160697 Email: obchod.atrent@gmail.com
Mesto:Bratislava Inzerát pridaný:17.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • Gazdinka dopyt po tejto slube neustle narast.

  Gazdinka dopyt po tejto službe neustále narastá.

  Gazdinka dopyt po tejto službe neustále narastá. Je to spôsobené najmä moderným štýlom života. Aktívne pracujúca žena sa po príchode domov zapája neustále do toho istého kol . . .
 • profesionlne preklady + korektry anglick jazyk

  profesionálne preklady + korektúry anglický jazyk

  Kvalifikované a precízne preklady + korektúry realizované na profesionálnej úrovni. Kvalitné a promptné preklady textov zo všetkých odborov a oblastí, t.j. bez obmedzení, pokiaľ . . .
 • TEENAGE KURZ ANGLITINY s NATIVE SPEAKEROM

  TEENAGE KURZ ANGLIČTINY s NATIVE SPEAKEROM

  Potrebujete sa zdokonaliť v anglickom jazyku? Radi by ste otestovali svoje vedomosti a zistili ako na tom naozaj ste? Tak práve pre Vás sme pripravili kurzy anglického jazyka s naším N . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Zemnévýkopové práce v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Zemnévýkopové práce v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!