• Dnes je: Štvrtok 29. júna 2017 meniny má Peter a Pavol, Petra

Zdravotná sestra - Rakúsko Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Zdravotná sestra - Rakúsko

(Ponuka)
  Zdravotná sestra - Rakúsko Žiadne poplatky. Registrácia zdarma a nezáväzne.   Požiadavky:   Ponuka práce pre diplomované zdravotné sestry Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni Uznanie vzdelania v Rakúsku Flexibilita, zodpovednosť Sú potrebné predchadzajúce pracovné skúsenosti   Mzda:   Práca na rakúsku pracovnú zmluvu, na dobu neurčitú Mzda od 1500,-€/mesačne do 2500€/mesačne, v závislosti od skúseností, znalosti nemeckého jazyka Ubytovanie závisí od konkrétnej ponuky   zabezpečené zdarma alebo zabezpečené s príspevkom 15,-€ na noc Zašlite životopis v nemeckom jazyku, diplom, nostrifikáciu, fotografiu. Výpis z registra trestov až na naše vyžiadanie   V prípade záujmu nás kontaktujte. Radi zodpovieme na akékoľvek otázky p. Mlynárová Irena  0911 968 086, personela@personela.sk PERSONELA s.r.o. Nám. SNP 35/48 960 01 Zvolen

  Cena: 2500 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0911968086 Email: personela@personela.sk
  Inzerát pridaný:17.03.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

  Podobné inzeráty

  • Montri vzduchotechniky - Franczsko

   Montéri vzduchotechniky - Francúzsko

   Montér vzduchotechniky Miesto: Francúzsko Plat: dohodou Termín: 5/9/2016 Druh: celoročne Popis: ponúkame prácu pre montérov vzduchotechniky. Kompletizácia a montáž vzdu . . .
  • Elektromontne prce - PSA Trnava

   Elektromontážne práce - PSA Trnava

   Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre elektrikárov priemyselná – inštalácia. Ponúkame prácu pre elektrikárov - živnostníkov, jednotlivci aj ucelené partie - automobilový pr . . .
  • Spracovanie rb - Nrsko

   Spracovanie rýb - Nórsko

   Hľadáme pracovníkov do závodu na spracovanie rýb. (makrely, tresky, lososy, platézy) Náplň práce: čistenie, porciovanie, filetovanie, balenie. Pracuje sa vo veľkom závode v ch . . .
  • Elektromontne prce - Franczsko

   Elektromontážne práce - Francúzsko

   Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre elektrikárov (priemyselná inštalácia). Ponúkame prácu pre elektrikárov priemyselné elektroinštalácie (východné Francúzsko): - zapáj . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať Zdravotná sestra v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať Zdravotná sestra v ďaľších inzerátoch