• Dnes je: Utorok 22. mája 2018 meniny má Júlia, Juliana

Vodiči kamiónov C+E - práca na nemeckú zmluvu Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Vodiči kamiónov C+E - práca na nemeckú zmluvu

(Ponuka)
Popis práce: Práca pondelok - piatok. Vyžaduje sa vlastné auto na prepravu do práce. Linková doprava - Mzda minimálne 1600 € netto/mesačne v základnej daňovej triede. NJ netreba. Miesto práce Mníchov-Lanshut-Dingolfing. Spanie penzión - kamión. Zaučenie CZ/SK. ADR - veľká výhoda, prípadne preplatíme školenie základnej ADR. Diaľková doprava - Mzda minimálne 1700€-1800€ netto/mesačne v základnej daňovej triede. NJ úroveň „šoférska”. Nástup na kamión kdekoľvek v Nemecku. Spanie na kamióne. Zvýšené nároky na flexibilitu pracovníka a prácu s GPS navigáciou. Požadujeme: vodičské oprávnenie C+E, kvalifikačnú kartu vodiča, digitálnu kartu, prax v kamiónovej doprave, NJ a ADR podľa nasadenia. Zamestnanecké výhody a benefity: Nemecká pracovná zmluva, sociálne a zdravotné zabezpečenie umožňujú ženatým nižšie daňové odvody a nemecké prídavky na deti. Vieme pomôcť pri vybavovaní. 150€ Dovolenkové. 150€ Vianočné. Príspevok na ubytovanie v penzióne. Telefón: +4915117112853

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 4915117112853 Email: jozef@zero-maxx.de
Mesto:Celá SR Inzerát pridaný:19.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Hadme remeselnch pracovnkov.

  Hľadáme remeselných pracovníkov.

  Sme personálna agentúra Centrum agency, s. r. o., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce uchádzačom o zamestnanie. Momentálne hľadáme pracovníkov na tieto pracovné pozície: mu . . .
 • Opatrovateka, zdravotna sestra

  Opatrovateľka, zdravotna sestra

  Sme personalna agentura Atena a ponúkame prácu pre opatrovateľky,opatrovatelov, zdravotne asistentky , zdravotné sestry do Rakúska, Nemecka, Anglicka ... Plat do 2800 eur. Podmienkou je . . .
 • Opatrovanie v Nemecku

  Opatrovanie v Nemecku

  Práca pre opatrovateľky do Nemecka Ponúkame: - ubytovanie a stravu zdarma v nem. rodinách - cestovné preplácané v plnej výške - výhodný a istý príjem na niekoľko mesiac . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Vodiči kamiónov v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Vodiči kamiónov v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!