• Dnes je: Streda 17. januára 2018 meniny má Nataša

Vodiči kamiónov C+E - práca na nemeckú zmluvu Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Vodiči kamiónov C+E - práca na nemeckú zmluvu

(Ponuka)
Popis práce: Práca pondelok - piatok. Vyžaduje sa vlastné auto na prepravu do práce. Linková doprava - Mzda minimálne 1600 € netto/mesačne v základnej daňovej triede. NJ netreba. Miesto práce Mníchov-Lanshut-Dingolfing. Spanie penzión - kamión. Zaučenie CZ/SK. ADR - veľká výhoda, prípadne preplatíme školenie základnej ADR. Diaľková doprava - Mzda minimálne 1700€-1800€ netto/mesačne v základnej daňovej triede. NJ úroveň „šoférska”. Nástup na kamión kdekoľvek v Nemecku. Spanie na kamióne. Zvýšené nároky na flexibilitu pracovníka a prácu s GPS navigáciou. Požadujeme: vodičské oprávnenie C+E, kvalifikačnú kartu vodiča, digitálnu kartu, prax v kamiónovej doprave, NJ a ADR podľa nasadenia. Zamestnanecké výhody a benefity: Nemecká pracovná zmluva, sociálne a zdravotné zabezpečenie umožňujú ženatým nižšie daňové odvody a nemecké prídavky na deti. Vieme pomôcť pri vybavovaní. 150€ Dovolenkové. 150€ Vianočné. Príspevok na ubytovanie v penzióne. Telefón: +4915117112853

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 4915117112853 Email: jozef@zero-maxx.de
Mesto:Cel SR Inzerát pridaný:19.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Hadte prcu Gazdinka- pomocnica v domcnosti v BA je pre ikovn a poriadkumilovn enu.

  Hľadáte prácu Gazdinka- pomocnica v domácnosti v BA je pre šikovnú a poriadkumilovnú ženu.

  Hľadáte prácu? Gazdinka- pomocnica v domácnosti v BA je pre šikovnú a poriadkumilovnú ženu. Pracovnou náplňou gazdinky je presne to, čo je prácou každej ženy , ktorá má sv . . .
 • Zmonk-pali - Trnava

  Zámočník-palič - Trnava

  Ponúkame prácu pre živnostníkov s praxou na pozícii zámočník palič vo firme zaoberajúcou sa opravou železničných vozňov, výrobou nákladných železničných vozňov, opravou . . .
 • Elektromontne prce - PSA Trnava

  Elektromontážne práce - PSA Trnava

  Spoločnosť INTERWORK ponúka prácu pre elektrikárov priemyselná – inštalácia. Ponúkame prácu pre elektrikárov - živnostníkov, jednotlivci aj ucelené partie - automobilový pr . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Vodiči kamiónov v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Vodiči kamiónov v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!