• Dnes je: Pondelok 20. novembra 2017 meniny má Félix

Vodiči kamiónov C+E - práca na nemeckú zmluvu Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Vodiči kamiónov C+E - práca na nemeckú zmluvu

(Ponuka)
Popis práce: Práca pondelok - piatok. Vyžaduje sa vlastné auto na prepravu do práce. Linková doprava - Mzda minimálne 1600 € netto/mesačne v základnej daňovej triede. NJ netreba. Miesto práce Mníchov-Lanshut-Dingolfing. Spanie penzión - kamión. Zaučenie CZ/SK. ADR - veľká výhoda, prípadne preplatíme školenie základnej ADR. Diaľková doprava - Mzda minimálne 1700€-1800€ netto/mesačne v základnej daňovej triede. NJ úroveň „šoférska”. Nástup na kamión kdekoľvek v Nemecku. Spanie na kamióne. Zvýšené nároky na flexibilitu pracovníka a prácu s GPS navigáciou. Požadujeme: vodičské oprávnenie C+E, kvalifikačnú kartu vodiča, digitálnu kartu, prax v kamiónovej doprave, NJ a ADR podľa nasadenia. Zamestnanecké výhody a benefity: Nemecká pracovná zmluva, sociálne a zdravotné zabezpečenie umožňujú ženatým nižšie daňové odvody a nemecké prídavky na deti. Vieme pomôcť pri vybavovaní. 150€ Dovolenkové. 150€ Vianočné. Príspevok na ubytovanie v penzióne. Telefón: +4915117112853

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 4915117112853 Email: jozef@zero-maxx.de
Mesto:Cel SR Inzerát pridaný:19.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Triedenie kovu - Franczsko

  Triedenie kovu - Francúzsko

  Miesto: Francúzsko (Marseille) Plat: dohodou Termín: 17/9/2017 Popis: ponúkame prácu pre šikovného a zručného robotníka, ide o prácu vo firme s kovošrotom – triedenie k . . .
 • Odstvkove prce LETO 2017 - automobilov priemysel FR, SK

  Odstávkove práce LETO 2017 - automobilový priemysel FR, SK

  Miesto: Francúzsko Plat: dohodou Termín: júl-august Popis: ponuka práce pre partie, ale aj jednotlivcov na zákazky do Francúzska: Odstávkové práce - východné Francúzsko (Pe . . .
 • ~ ~ ~ Prca na doma na potai ~ ~ ~

  ~ ~ ~ Práca na doma na počítači ~ ~ ~

  Ponúkam Vám prácu na doma na privyrobenie cez internet, žiadne vstupné poplatky. Kontakt pre info: inzercia.reklama@gmail.com . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Vodiči kamiónov v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Vodiči kamiónov v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!