• Dnes je: Streda 26. júla 2017 meniny má Anna, Hana

Vodiči kamiónov C+E - práca na nemeckú zmluvu Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Vodiči kamiónov C+E - práca na nemeckú zmluvu

(Ponuka)
  Popis práce: Práca pondelok - piatok. Vyžaduje sa vlastné auto na prepravu do práce. Linková doprava - Mzda minimálne 1600 € netto/mesačne v základnej daňovej triede. NJ netreba. Miesto práce Mníchov-Lanshut-Dingolfing. Spanie penzión - kamión. Zaučenie CZ/SK. ADR - veľká výhoda, prípadne preplatíme školenie základnej ADR. Diaľková doprava - Mzda minimálne 1700€-1800€ netto/mesačne v základnej daňovej triede. NJ úroveň „šoférska”. Nástup na kamión kdekoľvek v Nemecku. Spanie na kamióne. Zvýšené nároky na flexibilitu pracovníka a prácu s GPS navigáciou. Požadujeme: vodičské oprávnenie C+E, kvalifikačnú kartu vodiča, digitálnu kartu, prax v kamiónovej doprave, NJ a ADR podľa nasadenia. Zamestnanecké výhody a benefity: Nemecká pracovná zmluva, sociálne a zdravotné zabezpečenie umožňujú ženatým nižšie daňové odvody a nemecké prídavky na deti. Vieme pomôcť pri vybavovaní. 150€ Dovolenkové. 150€ Vianočné. Príspevok na ubytovanie v penzióne. Telefón: +4915117112853

  Cena: 1 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 4915117112853 Email: jozef@zero-maxx.de
  Mesto:Cel SR Inzerát pridaný:19.04.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

  Podobné inzeráty

  • Spracovanie rb - Nrsko

   Spracovanie rýb - Nórsko

   Hľadáme pracovníkov do závodu na spracovanie rýb. (makrely, tresky, lososy, platézy) Náplň práce: čistenie, porciovanie, filetovanie, balenie. Pracuje sa vo veľkom závode v ch . . .
  • Stavebn prce- Holandsko-Nemecko

   Stavebné práce- Holandsko-Nemecko

   Hľadáme skúsených murárov, obkladačov, dláždičov, pokrývačov, klampiarov, tesárov, štukatérov, maliarov do Holandska/Nemecka. Pracuje sa na rôznych veľkých projektoch po ce . . .
  • Spracovanie rb - Nrsko

   Spracovanie rýb - Nórsko

   Hľadáme pracovníkov do závodu na spracovanie rýb. (makrely, tresky, lososy, platézy) Náplň práce: čistenie, porciovanie, filetovanie, balenie. Pracuje sa vo veľkom závode v . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať Vodiči kamiónov v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať Vodiči kamiónov v ďaľších inzerátoch

  Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!