• Dnes je: Pondelok 18. decembra 2017 meniny má Sláva, Slávka

Vlhký dom Vyriešime ! Lacno ! Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Vlhký dom Vyriešime ! Lacno !

(Ponuka)
 • Vlhk dom  Vyrieime ! Lacno !
 • Vlhk dom  Vyrieime ! Lacno !
Máte vlhký dom ? Vlhkosť v dome , chate vyriešime lacno a rýchlo. Pracujeme v celom regióne : Bratislava , západné a stredné a východné Slovensko. Realizujeme uvedené činnosti : odstránenie vlhkosti v domoch formou podrezania múrov , injektáž muriva , drenáže , aplikácie špeciálnych odvetrávacích omietok , chemické ošetrenie muriva a špeciálnych náterov proti vlhkosti , hydroizolácie striech , domov , stavieb , aplikácia sanačných omietok , kompletné alebo čiastočné rekonštrukcie starých domov a bytov , stavbu domov ,frézovanie a vložkovanie komínov a tradičné interiérové aj exteriérové stavebné práce : stavba plotov , pokladanie zámkovej dlažby , búracie práce , montáž sadrokartónu , maľovanie bytov a iné. Pracujeme lacno a na celom západnom a strednom a východnom Slovensku : Bratislava , Trnava , Nitra , Trenčín , Zvolen , Banská Bystrica , Komárno , Levice , Martin , Dunajská Streda ,Prievidza , Žilina a iné okresy. Nízke ceny!www.stavebneprace.net

Cena: 1 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0949535503 Email: stavby2@centrum.sk
Mesto:Modra Inzerát pridaný:7.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • TEENAGE kurz anglickho jazyka s NATIVE SPEAKEROM

  TEENAGE kurz anglického jazyka s NATIVE SPEAKEROM

  Jazyková škola CASSI 18. apríla o 16:00 hod otvára Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Zaručujeme Vám výučbu v malých skupinkách 4-6 . . .
 • Kurzy ruskho jazyka

  Kurzy ruského jazyka

  V jazykovej škole CASSI môžete oprášiť svoje vedomosti z RUŠTINY alebo sa naučiť tento krásny jazyk ako úplny začiatočník. Naše kurzy v ruskom jazyku vedie skúsená NATIVE SP . . .
 • Kurz v ruskom jazyku

  Kurz v ruskom jazyku

  V jazykovej škole CASSI môžete oprášiť svoje vedomosti z RUŠTINY alebo sa naučiť tento krásny jazyk ako úplny začiatočník. Naše kurzy v ruskom jazyku vedie skúsená NATIVE SP . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Vlhký dom v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Vlhký dom v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!