• Dnes je: Piatok 25. mája 2018 meniny má Urban

Stavebné práce- Holandsko-Nemecko Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Stavebné práce- Holandsko-Nemecko

(Ponuka)
 • Stavebn prce- Holandsko-Nemecko
Hľadáme skúsených šalovačov, murárov, obkladačov, dláždičov, pokrývačov, klampiarov, štukatérov, maliarov do Holandska/Nemecka. Pracuje sa na rôznych veľkých projektoch po celom Holandsku/Nemecku. Ponúkame: - mzda od 1800€ Netto /mesiac - pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy - ubytovanie je zabezpečené, hradené - náradie poskytuje zamestnávateľ - možnosť pracovať nadčasy ¬- pomoc so všetkými registráciami - práca je na hlavný pracovný pomer, zahraničnú zmluvu Požiadavky: - vyžaduje sa prax v odbore min. 3 roky za posledných 5 rokov - komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - vlastné auto k dispozícii je veľkou výhodou - možnosť ihneď vycestovať - dobrý zdravotný stav - presnosť, zodpovednosť, flexibilita V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom: -Podrobne rozpísaný životopis nemeckom alebo anglickom jazyku

Cena: 1800 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0911279723 Email: info@dkrs.sk
Inzerát pridaný:12.03.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • Odstvkove prce LETO 2017 - automobilov priemysel FR, SK

  Odstávkove práce LETO 2017 - automobilový priemysel FR, SK

  Miesto: Francúzsko Plat: dohodou Termín: júl-august Popis: ponuka práce pre partie, ale aj jednotlivcov na zákazky do Francúzska: Odstávkové práce - východné Francúzsko (Pe . . .
 • MAG zvra zvranie kontrukcii

  MAG zvárač zváranie konštrukcii

  Zdravím, Hľadáme do teamu nových kolegov na MAG(co2) zváranie konstrukcii Certifikát (akceptujeme aj prepadnutý) Nemčina: dohovoriť sa Ubytovanie: zaobstarane a zaplatené . . .
 • Hadme opatrovateku do Gansbach blzko St.Polten

  Hľadáme opatrovateľku do Gansbach blízko St.Polten

  Hľadáme opatrovateľku do Gansbach (blízko St.Polten). PRÁCA NA RAKÚSKU ŽIVNOSŤ TURNUS: 2-týždňový MZDA: 63,- Eur/ deň ĎALŠIE PRÍPLATKY: hradené cestovné + hradené . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Stavebné práce v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Stavebné práce v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!