• Dnes je: Sobota 16. decembra 2017 meniny má Albína

Stavebné práce- Holandsko-Nemecko Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Stavebné práce- Holandsko-Nemecko

(Ponuka)
 • Stavebn prce- Holandsko-Nemecko
Hľadáme skúsených šalovačov, murárov, obkladačov, dláždičov, pokrývačov, klampiarov, štukatérov, maliarov do Holandska/Nemecka. Pracuje sa na rôznych veľkých projektoch po celom Holandsku/Nemecku. Ponúkame: - mzda od 1800€ Netto /mesiac - pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy - ubytovanie je zabezpečené, hradené - náradie poskytuje zamestnávateľ - možnosť pracovať nadčasy ¬- pomoc so všetkými registráciami - práca je na hlavný pracovný pomer, zahraničnú zmluvu Požiadavky: - vyžaduje sa prax v odbore min. 3 roky za posledných 5 rokov - komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - vlastné auto k dispozícii je veľkou výhodou - možnosť ihneď vycestovať - dobrý zdravotný stav - presnosť, zodpovednosť, flexibilita V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom: -Podrobne rozpísaný životopis nemeckom alebo anglickom jazyku

Cena: 1800 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0911279723 Email: info@dkrs.sk
Inzerát pridaný:12.03.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: praca brigada

Podobné inzeráty

 • Ponuka prce v R

  Ponuka práce v ČR

  Operátor výroby, práca v ČR. Hodinová mzda - zaujímavé finančné ohodnotenie. Možnosť nadčasov. Práca v čistom, teplom, bezprašnom prostredí. Príspevky na stravu a cestovn . . .
 • Zmonci, zvrai CO2 - Franczsko

  Zámočníci, zvárači CO2 - Francúzsko

  Spoločnosť Interwork hľadá šikovných a spoľahlivých zváračov na prácu vo Francúzsku. Práca je vhodná pre zváračov CO2. Zvárajú sa korby a komponenty pre nákladné automob . . .
 • Brigda v TRNAVE!!!

  Brigáda v TRNAVE!!!

  Spoločnosť INTERWORK hľadá šikovných brigádnikom - pomocné montážne práce. Ponúkame brigádu v Trnave, pomocné práce pri výstavbe pódia v City Aréne v Trnave, dňa 19.8.2016 . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Stavebné práce v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Stavebné práce v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!