• Dnes je: Utorok 17. októbra 2017 meniny má Hedviga

Slovenský čuvač - štěňata Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Slovenský čuvač - štěňata

(Ponuka)
 • Slovensk uva - tata
 • Slovensk uva - tata
ChS Z Brandýského dvora nabízí k zadání štěňata. Předpokládaný termín porodu 16.5.2017, předpokládaný termín odběru 11.7.2017. Matka: Bonny Šťastná budoucnost 2x res. CAC, DKK A/A Otec: Coudy Bratroňské štěstí Splněné junior šampionáty: český a slovenský šampion krásy mladých Splněné šampionáty: český šampion krásy, slovenský šampion krásy, rakouský šampion krásy, Slovenský Grand šampion, C.I.B Výstavní tituly: Vítěz středoevropské speciální výstavy 2015 Výstavní ocenění: klubový vítěz 2016, klubový vítěz rakouského klubu pasteveckých a hlídacích psů 2016 Zkoušky: ZVOP, ZZO, ZZO1, ZOP, CZOP, BH, FPr1 Kontakt: mob. +420 608 522 023, reslova.jana@gmail.com Cena: 15000Kč.

Cena: 558 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 420608522023 Email: reslova.jana@gmail.com
Mesto:Cel SR Inzerát pridaný:3.05.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: zvierata rastliny

Podobné inzeráty

 • pelech pre psa Reedog Black Paw

  pelech pre psa Reedog Black Paw

  Pohodolný a ľahko udržovateľný pelech Reedog, ktorý je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu Cordura, ktorý odoláva nečistotám a predovšetkým škrábancom vašeho . . .
 • Zlat retriever na predaj bez PP

  Zlatý retriever na predaj bez PP

  Kupim šteniatko psíka zlatého retrievera. Bez PP, moze byt aj kríženec. Ďakujem za každú jednu ponuku. Vyplnený dátum narodenia a cena je vymyslená. . . .
 • Anglick buldog len pre nronch

  Anglický buldog len pre náročných

  Ponúkam špičkových anglických buldogov 3 sučky len pre náročných do dobrých rúk ako rodinný miláčik nie na klietkový chov a nie do výkupu! Šteniatka maju mohutnú stavbu tel . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Slovenský čuvač v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Slovenský čuvač v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!