• Dnes je: Piatok 25. mája 2018 meniny má Urban

Prenajom 3 izbového tehlového bytu, kompletne zrekonštruovaný, v tichom prostredí v Starom meste v Bratislave, na Zochovej ulici. Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Prenajom 3 izbového tehlového bytu, kompletne zrekonštruovaný, v tichom prostredí v Starom meste v Bratislave, na Zochovej ulici.

(Ponuka)
  • Prenajom 3 izbovho tehlovho bytu, kompletne zrekontruovan, v tichom prostred v Starom meste v Bratislave, na Zochovej ulici.
  • Prenajom 3 izbovho tehlovho bytu, kompletne zrekontruovan, v tichom prostred v Starom meste v Bratislave, na Zochovej ulici.
Prenajom 3 izbového tehlového bytu, kompletne zrekonštruovaný, v tichom prostredí v Starom meste v Bratislave, na Zochovej ulici. Rozloha bytu je 104 m2. Byt má nové rozvody, elektrické kúrenie, alarm a je ozvučený - možnosť počúvať rádio/hudbu v kuchyni, obývačke, kúpeľni.. Ide o byt v centre mesta, ale napriek tomu je úplne tichý, na zvýšenom prízemí, absolútne bezpečný - z jednej strany je udržiavaný vnútorný dvor/átrium, z druhej kamenný plot a za ním strážený a uzatvorený park a ihrisko. Z tejto strany sa momentálne nachádza lodžia. Okná su drevené, zrekonštruované. Byt má dve toalety - jedna je v kúpeľni a druhá toaleta aj s umývadlom sú zvlášť pri vchode. K bytu patrí aj rozľahlá pivnica. Parkovacie miesto je k dispozícii pred domom. Vchod na pozemok je cez elektrickú bránu na kód. Cena 900Eur. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: T- mobile: 0911 495 385, 0907 715 766

Cena: 900 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0911 495 385 Email: realadr@realadr.sk
Mesto:Bratislava 1 Inzerát pridaný:18.06.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: reality nehnutelnosti

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Prenajom v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Prenajom v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!