• Dnes je: Štvrtok 29. júna 2017 meniny má Peter a Pavol, Petra

Preklady a tlmočenie Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Preklady a tlmočenie

(Ponuka)
  Jazyková škola CASSI v rámci ponuky svojich služieb ponúka aj prekladateľké a tlmočnícke služby. Preklady poskytujeme v jazykoch: anglickom,nemeckom, francúzskom, ruskom, španielskom a portugalskom. Zameriavame sa na preklady abstraktov, článkov, časopisov, odborných prác, odborných textov, novín, informačných panelov, reklám, reklamných textov, obchodných zmlúv, rôznych druhov dohôd, brožúr, kníh a pod. Vo vyššie uvedených jazykoch poskytujeme aj tlmočnícke služby. Služby tlmočníka je možné objednať na obchodné rokovania, svadby. ale aj iné obchodné a spoločenské akcie. Bližšie informácie ohľadom prekladateľských a tlmočníckych služieb ako aj nezáväznú cenovú ponuku Vám radi pošleme e-mailom.S našimi vysoko profesionálnymi službami budete vždy o krok vpred!

  Cena: 20 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk Nezadan Email: cassi@cassi.sk
  Mesto:Zvolen Inzerát pridaný:16.03.2017
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

  Podobné inzeráty

  • Preklady a tlmoenie

   Preklady a tlmočenie

   Jazyková škola CASSI v rámci ponuky svojich služieb ponúka aj prekladateľké a tlmočnícke služby. Preklady poskytujeme v jazykoch: anglickom,nemeckom, francúzskom, ruskom, španiel . . .
  • TEENAGE kurz anglickho jazyka s NATIVE SPEAKEROM

   TEENAGE kurz anglického jazyka s NATIVE SPEAKEROM

   Jazyková škola CASSI 18. apríla o 16:00 hod otvára Teenagerskú verziu skupinového kurzu Angličtiny pod vedením Native speaker-a. Zaručujeme Vám výučbu v malých skupinkách 4-6 . . .
  • kolenia na motorov vozky

   Školenia na motorové vozíky

   Školenia na vysokozdvižné vozíky – Celá SR Ponúkame vyškolenie uchádzačov pre všetky druhy a typy motorových vozíkov vykonané kvalifikovanými zamestnancami v certifikovanom . . .
  • Vlhk dom  Vyrieime ! Kdekovek

   Vlhký dom Vyriešime ! Kdekoľvek

   Máte vlhký dom ? Vlhkosť v dome , chate vyriešime lacno a rýchlo. Pracujeme v celom regióne : Bratislava , západné a stredné Slovensko. Realizujeme uvedené činnosti: odstrá . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať Prekladytlmočenie v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať Prekladytlmočenie v ďaľších inzerátoch