• Dnes je: Utorok 25. júla 2017 meniny má Jakub

Predám juniorské zjazdové lyže značky Blizzard Race GS (130 cm) Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Predám juniorské zjazdové lyže značky Blizzard Race GS (130 cm)

(Ponuka)
  Predám juniorské zjazdové lyže značky Blizzard Race GS (130 cm) určené pre mierne pokročilých lyžiarov vhodné skôr na upravenú zjazdovku. Sú určené pre nízke až stredné rýchlosti a disponujú technológiou IQ systém, power frame, kompozitovou konštrukciou, dvojitým sklolaminátovým zosilnením a cap side wall bočnou hranou. Výhody systému IQ - viazanie je k lyži pripevnené bez použitia skrutiek v koľajnici, vďaka čomu môže byť lyža v strednej časti tenšia a umožňuje i pri malom zaťažení ľahkého lyžiara plynulý ohyb a optimálny carvingový oblúk. Twin tip päta a širší stred umožňuje väčšiu univerzálnosť i mimo zjazdovku, ale aj na upravenom svahu. Vykrojenie so širším stredom (68 mm) zaistí lepšiu ododozvu lyže i v mäkšom teréne v popoludňajších hodinách. Lyže boli používané 3-4 sezóny a sú vo výbornom stave. Pôvodná cena 170 €, teraz za 89 €. Tel: 0917/636-749; email: homer.falco@gmail.com.

  Cena: 89 €
  Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk +421917636749 Email: homer.falco@gmail.com
  Mesto:Galanta Inzerát pridaný:5.12.2016
  Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sport hobby

  Podobné inzeráty

  • Stacionrny bicykel LAUBR SPORT

   Stacionárny bicykel LAUBR SPORT

   Predám používaný stacionárny bicykel značky LAUBR SPORT. Len osobný odber. Úprava odpor kvapaliny: Manuál Nastavenie výšky sedla Rukoväte pokryté mäkkou penou Power-počí . . .
  • Fitness stroje

   Fitness stroje

   Nabízím kompletní fitness vybavení strojů typu hammer. V nabídce jsou fitness stroje na všechny svalové partie. Telefon: +420607639368. . . .
  • Predm dmsky bicykel Kenzel Monika

   Predám dámsky bicykel Kenzel Monika

   Predám elegantný dámsky mestský bicykel Kenzel Monika. Bicykel je vo výbornom stave. Veľmi málo používaný. Má nové plášte, duše, pedále, sedan, svetlo, brzdy a stojan. Pri r . . .
  << Späť

  Náš tipy:
  Skúste hľadať Predám juniorské v Katalogu www.pozri.sk

  Skúste hľadať Predám juniorské v ďaľších inzerátoch

  Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!