• Dnes je: Piatok 18. augusta 2017 meniny má Elena, Helena

Predĺžený víkend v Bratislave len za 75€-2 osoby-pobyt Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Predĺžený víkend v Bratislave len za 75€-2 osoby-pobyt

(Ponuka)
 • Preden vkend v Bratislave len za 75-2 osoby-pobyt
Potrebujete vypnúť? Vychutnať si pokoj, oddych a čarovnú atmosféru prostredia? Čo môže byť krajšie ako voľný víkend? Neváhajte a rezervujte si Váš víkend v Hoteli Galéria Bratislava. S ničím si nerobte starosti, my sa o Vás radi postaráme. Pobyt : 3 dni/ 2 noci/ 75€/izba, deti do 6 rokov zadarmo. Čaká na Vás: ubytovanie v 2-lôžkovej izbe, bufetové raňajky (4,50€/os.), možnosť namaľovať si svoj vlastný obraz, výber zo 100 kníh pre zdravie, krásu a osobný rozvoj, elektrobicykle, Zoo záhrada Bratislava, doplnok výživy podľa vlastného výberu pre zdravie a krásu s 50% zľavou z najnižších cien. Navyše zadarmo pre vás: internet v celom hoteli, možnosť využiť hotelové kaderníctvo, monitorované parkovanie priamo pred hotelom, relaxačná pyramída. Predbežná rezervácia na info@hotelgallery.eu, 00421/254652711, 917 632 452, - pri online objednávke, do kolonky adresa doplňte informáciu: predĺžený víkend , pri mailovej komunikácii, vložte do predmetu: predĺžený víkend a pri telefonickej komunikácii: prosím nahláste, že máte záujem o predĺžený víkend.

Cena: 75 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917632452 Email: spirit.hotel1@gmail.com
Mesto:Bratislava Inzerát pridaný:11.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • Preprava osb letisko Krakow

  Preprava osôb letisko Krakow

  Pravidelna preprava osob na letiská. Pohodlne expresne a bezpecne za nizke ceny. Pre stalych zakaznikov zlavy. Moznost odvozu aj v ramci statov EU, letiska, oper, sl. cesty, os. sofer. . . .
 • Nov very,piky prefinancovanie od 1,5% bez poplatkov

  Nové úvery,pôžičky prefinancovanie od 1,5% bez poplatkov

  V prípade nezáväzných informácí o novej pôžičke s najlepšími mesačnými splátkami , o prefinancovaní kde sa splátky bez zmeny doby splácanie znížia až do 50% bankové ,neb . . .
 • Kurzy cudzch jazykov

  Kurzy cudzích jazykov

  Jazyková škola CASSI ponúka kurzy angličtiny, nemčiny, francúzštiny a ruštiny pre všetky jazykové úrovne! Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo (mierne) pokročilý, s . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Predĺžený víkend v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Predĺžený víkend v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!