• Dnes je: Utorok 19. júna 2018 meniny má Alfréd

Predĺžený víkend v Bratislave len za 75€-2 osoby-pobyt Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Predĺžený víkend v Bratislave len za 75€-2 osoby-pobyt

(Ponuka)
 • Preden vkend v Bratislave len za 75-2 osoby-pobyt
Potrebujete vypnúť? Vychutnať si pokoj, oddych a čarovnú atmosféru prostredia? Čo môže byť krajšie ako voľný víkend? Neváhajte a rezervujte si Váš víkend v Hoteli Galéria Bratislava. S ničím si nerobte starosti, my sa o Vás radi postaráme. Pobyt : 3 dni/ 2 noci/ 75€/izba, deti do 6 rokov zadarmo. Čaká na Vás: ubytovanie v 2-lôžkovej izbe, bufetové raňajky (4,50€/os.), možnosť namaľovať si svoj vlastný obraz, výber zo 100 kníh pre zdravie, krásu a osobný rozvoj, elektrobicykle, Zoo záhrada Bratislava, doplnok výživy podľa vlastného výberu pre zdravie a krásu s 50% zľavou z najnižších cien. Navyše zadarmo pre vás: internet v celom hoteli, možnosť využiť hotelové kaderníctvo, monitorované parkovanie priamo pred hotelom, relaxačná pyramída. Predbežná rezervácia na info@hotelgallery.eu, 00421/254652711, 917 632 452, - pri online objednávke, do kolonky adresa doplňte informáciu: predĺžený víkend , pri mailovej komunikácii, vložte do predmetu: predĺžený víkend a pri telefonickej komunikácii: prosím nahláste, že máte záujem o predĺžený víkend.

Cena: 75 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917632452 Email: spirit.hotel1@gmail.com
Mesto:Bratislava Inzerát pridaný:11.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzerátyPridaj inzerát >>>

 • vypratavanie a stahovanie cela Ba

  vypratavanie a stahovanie cela Ba

  Vypratávanie bytov, garáží, pivníc, odvoz starého nábytku, postelí, skríň, odvoz sedacích súprav, kuchynských liniek, preprava a sťahovanie, dovoz stavebného materiálu počas . . .
 • Kurzy ruskho jazyka

  Kurzy ruského jazyka

  V jazykovej škole CASSI môžete oprášiť svoje vedomosti z RUŠTINY alebo sa naučiť tento krásny jazyk ako úplny začiatočník. Naše kurzy v ruskom jazyku vedie skúsená NATIVE SP . . .
 • Vrazn Akcie na De otcov alebo plne ZDARMA Darek pre otca aj rodinu

  Výrazné Akcie na Deň otcov alebo úplne ZDARMA Darček pre otca aj rodinu

  Deň otcov, ktorý si pripomenieme 18.6, nezabudnite aj na toho svojho otca. Urobiť radosť svojmu otcovi, ale aj celej rodine TERAZ môžete v Akcii - za minimum peňazí, dokonca aj úpln . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Predĺžený víkend v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Predĺžený víkend v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!