• Dnes je: Štvrtok 14. decembra 2017 meniny má Branislava, Bronislava

Predĺžený víkend v Bratislave len za 75€-2 osoby-pobyt Inzeraty.Pozri.sk Inzeráty, Bazár

Predĺžený víkend v Bratislave len za 75€-2 osoby-pobyt

(Ponuka)
 • Preden vkend v Bratislave len za 75-2 osoby-pobyt
Potrebujete vypnúť? Vychutnať si pokoj, oddych a čarovnú atmosféru prostredia? Čo môže byť krajšie ako voľný víkend? Neváhajte a rezervujte si Váš víkend v Hoteli Galéria Bratislava. S ničím si nerobte starosti, my sa o Vás radi postaráme. Pobyt : 3 dni/ 2 noci/ 75€/izba, deti do 6 rokov zadarmo. Čaká na Vás: ubytovanie v 2-lôžkovej izbe, bufetové raňajky (4,50€/os.), možnosť namaľovať si svoj vlastný obraz, výber zo 100 kníh pre zdravie, krásu a osobný rozvoj, elektrobicykle, Zoo záhrada Bratislava, doplnok výživy podľa vlastného výberu pre zdravie a krásu s 50% zľavou z najnižších cien. Navyše zadarmo pre vás: internet v celom hoteli, možnosť využiť hotelové kaderníctvo, monitorované parkovanie priamo pred hotelom, relaxačná pyramída. Predbežná rezervácia na info@hotelgallery.eu, 00421/254652711, 917 632 452, - pri online objednávke, do kolonky adresa doplňte informáciu: predĺžený víkend , pri mailovej komunikácii, vložte do predmetu: predĺžený víkend a pri telefonickej komunikácii: prosím nahláste, že máte záujem o predĺžený víkend.

Cena: 75 €
Tel.: Volám na inzerát z Pozri.sk 0917632452 Email: spirit.hotel1@gmail.com
Mesto:Bratislava Inzerát pridaný:11.04.2017
Ďaľšie inzeráty s tejto sekcie: sluzby financie

Podobné inzeráty

 • predm palivov drevo naukladan v klietkach

  predám palivové drevo naukladané v klietkach

  Ponúkam na vykurovaciu sezónu 2017/2018 palivové drevo ( tvrdá drevina buk, dub, agát). Drevo je rezané na dĺžky 25,33 a 50 cm ( podľa požiadavky), naukladané v klietkach. Cena . . .
 • Profesionlne preklady + korektry anglitina

  Profesionálne preklady + korektúry angličtina

  Prekladateľka/korektorka v odbore AJ ponúka kvalitné a promptné preklady a korektúry textov zo všetkých odborov a oblastí, t.j. bez obmedzení, čo sa týka zamerania textu. Kvalifik . . .
 • Podrezanie domu , hydroizolcie cel Slovensko

  Podrezanie domu , hydroizolácie celé Slovensko

  Sme partia živnostníkov ktorá sa špecializuje na odstraňovanie vlhkých domov podrezávaním domov , realizujeme lokálnu alebo rozsiahlu injektáž muriva zabraňujúcej priesakom vlh . . .
<< Späť

Náš tipy:
Skúste hľadať Predĺžený víkend v Katalogu www.pozri.sk

Skúste hľadať Predĺžený víkend v ďaľších inzerátoch

Pozrite si Počasie aj pre túto lokalitu!